Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki meddig vasalta a babaruhákat?

Ki meddig vasalta a babaruhákat?

Figyelt kérdés

2020. okt. 28. 17:46
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
65%
Ja értem, ne panaszkodjak mert nem vasalok, de se robotporszívóm, se mosogatógépem nincsen,mindent kézzel csinálok, de meg ne szólaljak, mert nem vasalok.
2020. okt. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 Derjaderja ***** válasza:
50%
A vasalásnak az értelme is kérdéses. Egy 8 hónaposon vagy tipegőn... meddig gyűretlen a ruha? Persze a nagymama szülinapjara feladott ruhát én is kivasalom. Nem mintha nem lenne gyűrött, mire odaérünk és ez barkit is zavarna. 😊
2020. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

Na úgy látom nem csak engem nem hat meg ha nem vasalt a ruha.2 hetes a pici babám de hasfájós és nagyon keveset tudom lerakni, amikor meg alszik akkor én is alszok. Főzés, takarítás számomra fontosabb, azt a kevés időmet inkább arra szánom, nekem az nagyobb igényesség hogy a lakás rendben legyen mint hogy ne legyen gyűrött a baba ruhája.

Van számítógépem is, így akkor el is dőlt számomra a kérdés 😆

2020. okt. 29. 16:02
 44/46 anonim ***** válasza:
Mindig mindent vasalok magunknak is, szeretek vasalni
2020. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
3 hónapos koráig azt hiszem. De azt is úgy hogy alvás helyett, amúgy semmi időm nem volt vasalgatni.
2020. okt. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos a babám, mindig vasalok. Nem tudnám gyűrötten eltenni a helyére, még ha akarnám se, sajnos idegesítően rendmániás vagyok.. plusz engem kikapcsol a vasalás 😂 de rengeteg időt elvesz, teljesen megértem azokat, akik nem vasalnak és nem hinném, hogy ez bármilyen egészségügyi kockázattal járna.
2020. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!