Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukhat attól a babám, hogy...

Bukhat attól a babám, hogy evés után egyből kúszik-mászik?

Figyelt kérdés
7 hónapos. Nemrég kezdett el többször bukni, keveset. Evés után egyből megy, lehetetlen visszafogni, alig tudom megbüfiztetni is. Kúszik-mászik, felfedez. Tud már ülni is. Van, hogy evés után órákkal is bukik. Eddig nem volt refluxos, most lehet?

2020. okt. 29. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Kedves kérdező!

Mivel táplálod a gyermekedet?

2020. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán. A lányom 4 hónapos, és direkt nem tesszük evés után hamar hasra, mert akkor kibukja még a jövő hetet is. Pedig AR tápszert eszik, de ezzel is csak egy kicsit lett jobb a dolog. Képes alvás után felkeléskor is bukni, amikor már csak 10-15 perc van a következő evésig... Nekem azt mondta a védőnő, hogy akkor lesz jobb, amikor már tud ülni. Így, hogy olvasom, hogy a tiéd már ül és még most is bukik, nem vagyok valami optimista a jövőre nézve 😅
2020. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Reggelire tápszer van, a tízórai gyümölcs, keksszel vagy magában, vagy zabkása, ebéd az zöldség, hússal, utána tápszer van, uzsonna az, mint a tízórai vagy tejpép, vacsora tápszer.
2020. okt. 29. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
8 hónapos az én babám, ő is bukik néha amikor megnyomja a hasát valamivel, aztán megszemléli, bele is nyúl ha nem vagyok elég gyors 🤦‍♀️
2020. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy tartalmas ebéd utáni tornától szerintem mi felnőttek is "buknánk", szerintem egy baba is.
2020. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen,bukhat

Gondolj bele,ha megennénk vagy 5 töltött káposztát,majd utána elkezdenénk tornázni,vagy egyéb tevékenységet folytatni...😄 még én is buknék

Kislányom 11hónapos,és mai napig van ilyen

Sajnos már nem lehet ölben fogni,kaja után egyből mászna,feláll,leül,liftezik a gyomra

De én pár hete ugy csinálom,hogy ha eszik,akkor ölben egy picit kimegyünk az udvarra,majd utána a játék

Igy elég ritkán bukik,próbáld ki te is,hátha beválik

🤗😘

2020. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 🥰
2020. okt. 29. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!