Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás mellett el kell...

Szoptatás mellett el kell kezdeni a gabonapelyhek adását? Ha igen milyen típusut vegyünk?

Figyelt kérdés
7 hónapos baba
2008. nov. 29. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobb ha előbb tejpépekkel próbálkozol, majd tejberizspép, aztán rizs, zabpehely..fokozatosan.

Nem baj ha 4 hós kortól való tejpéppel kezdesz, hiszen még nem evett ilyesmit, így neki is meg kell szoknia.

Csináld anyatejjel.

2008. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem adok a babámnak tejpépet. mert tehéntej alapú. Benne van a nevében is.

Mivel szoptatod, anyatejet kap, minek adnál neki tehéntejes terméket. ( Jelenleg konkrétan tejre gondolok, nem a majdan következő tejtermékekre - joghurt, sajt...)

Adhatsz natúr kukoricapelyhet gyümölcs-, zöldségpüré sűrítésének. Adhatsz rizst, vagy használhatsz rizslisztet.

A milupának van 7 gabonás pelyhe, és az csak gabona, nincs benne tejtermék.

Jó kóstolgatást!

7.5 hónapos baba anyukája

2008. nov. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
El lehet, én nagyon jónak találom a Holle bio gabonapelyheket. Először érdemes a rizst és a kölest adni, mindkettő gluténmentes, Így nem allergizálhatnak a későbbiekben. A köles nagyon támogatja az immunrendszert is. Bár a többi gabonát is ajánlják már a 7-8. hónaptól, azért én ezekkel kezdeném. Természetesen lehet venni feldolgozatlan rizst, kölest is.
2008. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!