Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet adni Pickwick gyümölcste...

Lehet adni Pickwick gyümölcsteát 11 hónapos babának?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen fajtát?

Köszönöm!


2020. nov. 4. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Ha egy kicsit nagyobb, akkor igen.

Ebben a korban van babatea, bármelyik drogériában beszerezhető.

Tök jó íze van, sokat adtam a gyereknek amíg kicsi volt.

2020. nov. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Mi az oka annak, hogy teát akarsz adni neki?


Egy 11 hónapos - sőt néhány hónapos - gyereknek a víz a megfelelő folyadék.

2020. nov. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Én nem adok, neki. Nem ismeri, nem igényli. Minek? Felesleges cukor, ha ízesíted. Meg amúgy is, ezek nagy része aromával készül, ha már mindenképp teát akarsz neki adni, akkor keress olyat, ami nem aromás. Az aroma főleg minek neki? 11 hónapos szegény, ismerje már meg a természetes ízeket, mielőtt a turbó dolgok vannak adva neki, utána meg csodálkoznak az emberek, hogy ezt se eszi/issza meg azt se.
2020. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Van olyan tea ami csak szárított gyümölcsökből áll. Keress neki olyat szerintem.

Egy egy éves gyerek már pont azt eheti, amit a szülei. Nem kell tultolni ezt a csak víz dolgot sem. Cukrot ne tegyél bele neki max egy kis citromlevet.

2020. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!