Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A borostyán nyaklánc tényleg...

A borostyán nyaklánc tényleg segít a fogzásnál? Hogyan használtátok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,föleg ha megfullad a gyerek...Én nem raknám a nyakába,egy nyugodt percem,éjszakám nem lenne.
2010. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk éjjel-nappal rajta van már 1 hónapja. kijött egy hete 2 foga és meg sem éreztük:) nem tudom, hogy ennek köszönhető-e, de az én kislányom nem egy nyugodt természetű, így meglepődve láttam a fogakat reggel....

amúgy sok támadást fogsz kapni, mert sokan azt mondják majd, hogy megfullad, meg széttépi meg lenyeli, meg éjjel szedd le, vagy alvásnál szedd le, hallgass magadra, ha szeretnél vegyél, nem fog megfulladni meg stb....ha ez így lenne kivonták volna a forgalomból, amúgy 31 cm-t kell venni, soha nem piszkálta még.....ennyi erővel, akkor ne legyen fülbevalója sem, azt is leszedheti-lenyelheti stb....mindegy, szerintem szupi:)

2010. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kislányom már kb. 3 hós korától hordja,akkor rendeltem neki,mert nálunk is a fogzás a "mumus".Sokat használt a nyaklánc,mert sokkal nyugodtabb volt,mint mielőtt elkezdte hordani.Persze volt ill. van hogy be kell kennem neki az inyét+Viburcolt is kell adnom mellé,ha nagyon durván fáj neki az inye.Én fürcsihez szoktam levenni neki,különben állandóan rajta van,alvásnál is.

Múlt héten rengeteget nyüglődtünk,felül jön a rágófoga és most úgy vettem észre,nem használt a lánc,bár nem tudom,meddig tart a hatása-években nézve-,ill. az ilyen fogacskáknál,ami megkinozza a babákat mennyire hatékony.

Egyébként ha szeretnél venni a babódnak,előtte érdemes kipróbálnotok,ha van olyan barátnőd,akinek a babája hordja,kérdezd meg,mennyire jó és akár kölcsön is kérheted,kipróbálni,hat-e.Nekem annak idején a barátnőm kölcsönadta 1 hétre,mielőtt megrendeltem,hogy megnézzük,egyáltalán használ-e a kislányomnak.


18 hós kislány anyukája

2010. aug. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én lányom is használja 3 hónapos kora óta. Most 6,5 hós, egy foga jött ki. Igaz pont lázas beteg volt, fájt a torka, így nem tudom, hogy mennyire használt, de szerintem igen, mert ha nem kellett ennie, akkor nem sírt, azaz tényleg a torka fájt és nem a fogzás. Éjszakára én leveszem, eddig nyugodtan aludt, majd meglátjuk, mi lesz később.
2010. aug. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 7 hónaposan vettük neki, tehát elég későn, de egyáltalán nem zavarta. Soha nem nyúlt hozzá. Viszont nekünk semmit sem segített. Ugyanúgy átordította az éjszakákat. De azért sok jót is hallottam róla. Szerintem megéri mindent kipróbálni, mikor szenvedni látod a babád.
2010. aug. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!