Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen "modszerrel" szoktattat...

Milyen "modszerrel" szoktattatok kisagyba a babatokat?

Figyelt kérdés
2020. nov. 5. 14:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idős most?
2020. nov. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kerdezo: ne szenvedtesd amig faj a hasa tedd kozetek. Nekem a vedono is azt mondta hogy nem szokik hozza az elso 3 honapban. En azt neztem hogy fajdalmai vannak, biztos nem rangatnam meg ide-oda is. Forditsd az oldalara huzd magadhoz oleld at puszilgasd. Nekem fogta a cicim alvas kozben latszott hogy megnyugtatja. Most hogy jobb elalvas utan atrakom az agyaba es nem sir ha felkel. Ha mellettetek alszik nem kell legzesfigyelo. Ha jobb lesz a hasfajasa akkor majd tobbet latod mosolyogni is, kiegyensulyozottabb lesz most meg csak ideges vagy mert probalsz megfelelni meg nem elrontani semmit kozben sajnalod. En is vegigmentem ezen tudom mit erzel.
2020. nov. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

2hetes


Koszonom utolso, nekem a vedono nem mondta ezt, csak h mely pozban szoptassak h kevesebbet bukjon.

2020. nov. 6. 12:06
 14/15 anonim ***** válasza:

Jajj hát akkor még nagyon-nagyon picike. Azt esetleg még megpróbálhatod, hogy magatok mellé húzzátok a kiságyat. Van olyan baba aki megnyugszik ha pl ráteszed a kezed. De az én fiam pl csak babafészekben volt hajlandó aludni. Állítólag ilyen picinek zavarja őket a túl nagy tér a kiságyban, jól esik nekik a fészek szűkössége, hasonlít az anyaméhre. Illetve az en fiamnak kellett éjjeli fény, ha teljesen sötét volt, megijedt, hogy nem lát semmit.

Ezek jutottak eszembe.

2020. nov. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi ahogy hazavittük, rögtön a kiságyba tettük. A kiságy szorosan az ágyunk mellett volt, hogy érezze a közelségünket. A kiságy oldalára eleinte párnákat kötöztünk, hogy otthonosabb legyen a hely neki, és óvja a légmozgástól, mert olyan volt a lakás, hogy éjszaka nem volt fűtés. A párnát óvatosságból azért kötöttük a kiságyhoz, hogy nehogy rádőljön a babára. Így nem volt szoktatási probléma.

Kezdettől fogva leoltottuk a villanyt, csak annyi világosság maradt, amit az utcáról beszűrődő lámpafény adott.

2020. dec. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!