Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek babája kezdetektől...

Akiknek babája kezdetektől belealudt a cicibe, milyen módszerrel, mennyi idősen szoktattátok le róla és mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés

Van nem drasztikus módszer is?

Este ha nem úgy jön ki, hogy alvás+evés egy időben, akkor elalszik, de éjszaka többször felébredt eddig, és mivel mérjük, tudjuk, hogy nem eszik, vagy alig... Mi van ha nappal egy időre esik az evés+alvás? Nappal egyáltalán nem akar cici nélkül aludni, pontosabban a hosszú sírás után mire elaludna, 3-4 óra az utolsó evés óta, amikor viszont megetetem, belealszik... (De valóban eszik, a mérleg alapján.)

Férjem most azt akarja, hagyjuk sírni, közben X percenként benézünk hozzá, hát ez is úgy végződött, hogy a hosszú idő miatt evett, belelaludt, erre férjem ötlete, hogy felkeltettük, de olyan fáradt volt, hogy szerintem észre sem vette, hogy ébren volt.

Kérlek azok írjatok, akik hasonló helyzetet sikerrel megoldottatok!

Most 6 hós a kis angyalkám.


2009. márc. 18. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy nem a kérdésedre válaszolta,de éppen 2 perce tettem fel hasonló kérdést.Majd figyelem a te válaszaidat is hátha írnak valami okosat.Kisfiad van vagy kislányod?
2009. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kislánykám. :)

Visszaolvastam, a keresőbe is kerestem, de ugyanerre nem találtam megoldást. Te írtad, hogy éjjel 3-szor ébred fel, ugye?

Nálunk eddig inkább többször, az igazság, hogy ezt sok olyasmi beolyásolhatja, amin nem tudunk pillanatnyilag változtatni. Zajok...stb, meg ha olyan személy volt nálunk, akit nem kedvelek, mintha megérezné, és ilyesmiket is olvastam itt is más anyukáktól. Ilyenkor éjjel 1-1.5 óránként ébred fel. amúgy 3-4-szer. De igazából ez a cici+alvás egy időre esése, amin változtatni kéne. De hogyan? És pontosan a kérdésben leírtak érdekelnének.

2009. márc. 18. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Én ezt a kérdést tettem fel.Olvasd el a választ!

Tegnap du-n is tök fáradt volt,fél hétkor kellett volna ciciznie és képes volt hisztizni fél hattól fél hétig aztán cicin bealudt 2 perc múlva.Én úgy csináltam,hogy betettem az ágyába és elköszöntem tőle.Beindítottam neki az altatógépét(azzal éjszaka visszaalszik ha éppen nincs etetési idő,de amúgy 3 óránként eszik éjszaka),de nem használt.Állandóan bemászkáltam hozzá,ringattam,megnyugtattam,visszaraktam mert hát ki bírja azt hallgatni hogy a gyereke üvölt.Aztán kivettem így ő győzött.Írj majd nálatok hogy alakul a dolog.

2009. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!