Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel játszik 10 hónapos...

Mivel játszik 10 hónapos babátok? Lent kifejtem miért kérem.

Figyelt kérdés

anyósom benyögte hogy ilyet akar venni a gyereknek karácsonyra. Én ehez még elégge babanak látom, szerintem nem neki való.


[link]


Talán sikerült belinkelnem. Nektek mivel foglalatoskodik 10 hó körüli babátok? (Első gyerek, tudom hogy minden babát más érdekel, de adjatok valami tippet, hogy ne ilyet "kapjunk")



2020. nov. 6. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én 10 honapos babámnak minden jöhetett ami nem játék 🤣 most 1 éves és hasonló a helyzet...a szülinapi ajándékai közül a játékok dobozai és az ajándéktáskák érdekelték 🤣 egyébként h valami hasznosat is irjak...talán ami legtovább le tudta kötni az a formabedobó volt vagy ilyen toronyépítő karikák 😊
2020. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nagyon attól függ. Az enyém 9 hónapos de mivel ez színes meg érdekes ellene vele. Persze mèg nem használná funkcionálisan.

De nyilván a pet palack és a koszos cipő a sláger nálunk.

2020. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Jajjj bocsánat most látom, hogy mágneses. Azt babának semmiképp. Ha ne adj isten de eltörik, lenyeli a mágnes. Nenenenenenene
2020. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapos baba nyilván nem tud játszani vele, de a lányom is kapott másfél évesen és szerette pakolászni, ő az eredetit kapta, magformers-t, az nem tud széttörni, az utánzat nem tudom, egyébként később jó játék, én szeretem, vettem is másik szettet hozzá.

Építős játék picinek: clemmy, lego duplo.

2020. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Úhy látom vannak benne apróbb darabok is. Azok miatt nem tartom még jó ötletnek. Ha nagyobb darabokból állna (amit biztosan nem tud lenyelni), akkor nem lenne rossz.
2020. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám gyermekorvos asszisztens, ráadásul gyerekotthonokban és a mai napig a legsokkolóbb esete amikor egy kisgyerek mágnes nyelt le. Elméletben nagyon veszélyes és azonnali műtét.
2020. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
6-os ez így van, de nem tud széttörni, legalábbis a magformers nem, ezen felesleges parázni. A darabjai egyébként nagyok, olyan 4 cm a legkisebb elem.
2020. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Énis így gondolom amúgy. Ajánlok neki valami formabedobós cuccot.:)
2020. nov. 6. 23:19
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha mégis ilyen hoz a mama, köszönjétek meg. Ha nem törékeny, és semmiképpen nem kerülhet ki belőle a mágnes, akkor két szép színes megfelelő méretű darabot adj belőle a gyereknek, a többit meg tedd félre, óvodás koráig. Akkor már élvezni fogja. Egyelőre nagyjából mindegy neki, mit rágcsál, és rakosgat meg borít ki.
2020. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!