Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ugyanannyira szeretni 2...

Lehet ugyanannyira szeretni 2 vagy tobb gyereket?? Oszinten!

Figyelt kérdés

Nekem 1 babam van, nem tudom lesz e meg, ot nagyon szeretem, elkepzelhetetlen, hogy nala jobban szeressem ha lesz is meg, de lehet pontosan ugyanannyira szeretni minden gyerkocot?

Tenyleg az oszinte valaszra lennek kivancsi, nem a ‘szepre’. Kivancsi vagyok masok pont ugyanugy ereznek e a gyerekek irant.🙂


2020. nov. 7. 01:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
64%

Könyörgöm épeszű ember nem tud értelmezni??? Ki beszél itt szexuális érzelemről, meg szülőktől elszakadasról,, meg ha választani kellene... 🤷‍♀️Anyám borogass

Nem is volt az kérdés, hogy természetesen a saját család a legfontosabb

A szeretetről van szó. És igen az ember képes több embert is szeretni, mind máshogy

Mekkora nyomorék vagy😱🤷‍♀️

2020. nov. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
24%

11!


Nyomorék vagy te, cukkerborso. Nyilvánvalóan képes az ember több embert is szeretni. Itt a kérdés az volt, hogy ugyanannyira lehet e szeretni. Ha te ugyanannyira szereted a férjed, mint anyád, apad, és a gyereked, akkor ott komoly problémák vannak. Nem szereted őket ugyanannyira. Pluszbtovabbra sem összehasonlítható. Két vagy tobb gyerekrol van szó. Hogy szereted őket ugyanannyira? Ha van kettő és csak az egyiket tudod megmenteni, választani fogsz, méghozzá azt, amelyiket jobban szereted. Nem, nem szereted őket egyformán.

2020. nov. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
58%
12 szegény gyerekeid
2020. nov. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
86%

Lehet. Én 3 gyereket szeretek ugyanúgy, ugyanannyira.

Amit érzel kérdező az normális, én is így éreztem, és szerintem még az anyák 98%-a. Hidd el, ha megszületne a gyereked akkor rájönnél, hogy bizony a szeretet több lesz ha megosztod, nem kevesebb :)


Számomra az a sokkoló, amikor valaki azt írja, hogy lehet ugyanúgy szeretni, de mindegyiket másért szereti pl régen egy másik kérdésnél fel is sorolta valaki, hogy az egyiket azért mert nagyon bújós, kedves, a masikat azért mert nagyon jól zongorázik és tehetséges gyerek stb... Na, ez gáz. Ezt hívják feltételes szeretetnek. Amikor újszülött volt a gyereked és nem tudta hogy milyen lesz, akkor nem is szerette egyáltalán? Ha most azért szereti, mert ő a legjobb a zeneiskolában?


Igen, lehet ugyanúgy szeretni, én teljesen őszintén ugyanúgy, ugyanannyira szeretem őket.

2020. nov. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
93%
Ikreim vannak, ugyanannyira szeretem őket.
2020. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a szülők maguknak is hazudnak ebben. Mindig van, aki közelebb áll az emberhez, ez nem jelenti hogy nem halna meg mindegyikért. De latod az őszinte válaszokat lepontozzák, csak a szép maradhat. De csak nézd meg a többgyermekes családokat a környezetedben. Annyira egyértelmű sokszor, ki anya és ki apa kedvence. Csak az ikres kolleganőmről nem tudnám megmondani melyiket szereti jobban. Az összes többiről lerí. 3-an vagyunk testvérek. Anyukám egyértelműen engem szeret a legjobban. Én hasonlítok rá a legjobban. Nyilván ezért. De most ez nem olyan, hogy akkor a testvéreimet nem szereti vagy őket csak kicsit. Ha egy 10-es skálán az egyiket tízmillióra szereted a másikat meg tizenegymillióra, ott már nem tökmindegy? Mindenhogy veri a plafont.
2020. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
57%

Kikérem magamnak, én nem hazudok magamnak. Attól, hogy te a környezetedben ezt tapasztaltad, még más szeretheti teljesen ugyanúgy a gyerekét. Én vagyok rá az élő példa.

Ne ess bele abba a hibába, hogy azt hiszed hogy amire te vagy anyád nem képes, az masnak sem megy.

2020. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
32%

Én sem láttam ilyet a környezetemben, mindenhol van különbség. De ha magamból indulok is ki, pl. egyik testvéremet jobban szeretem, mint a másikat,mert jobb természete van és közelebb áll hozzám.

A 3 gyerekesnek én nagyon drukkolok, hogy tényleg ne önbecsapás legyen, majd felnőttként kérdezze meg a gyerekeit, ők hogyan érezték. Szívből kívánom, hogy azt a választ kapja, amit hallani szeretne, akkor 3 stabil emberrel lett gazdagabb a világ.

2020. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

17 vagy te ne ess abba a hibába, hogy azt hiszed, hogy... közben nem is.

De kiemelnék egy fontos dolgot a mondókádból “Amire anyád és te nem vagytok képesek”. Aha tehát ez egy tudatos dolog? Te ugyanannyira AKAROD őket szeretni és ezért azt gondolod, ez így is van. De sokkal nagyobb rá az esély, hogy igazából ez nem így van. Annál is inkább, mert ennyire fel vagy háborodva. Engem valahogy nem háborít fel ilyen mértékben arctalan idegenek véleménye sosem. Ha valaki magabiztos saját magában nem érez késztetést rá, hogy védekező álláspontot vegyen fel vadidegen emberek előtt.

2020. nov. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
86%

Lehet, sőt, ha egy vér- és egy szívszerinti gyereked van, még őket is tudod egyformán szeretni.

Sajnálom, hogy itt ilyen sok embernek ilyen sok rossz tapasztalata van. Anyukámnak 5 gyereke van, na ő például 1000% ugyanúgy szeret mindenkit. Soha nem tett semmilyen különbséget köztünk, minden gyerekének olyan anyja, úgy bánik mindegyikünkkel mintha ő lenne az egyetlen gyereke.

Szóval igen, lehet ugyanúgy szeretni, viszont látod a válaszokból, nem mindenki képes rá.

2020. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!