Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves baba napközbeni altatása?

1 éves baba napközbeni altatása?

Figyelt kérdés
Nem alszik el magától.Vagy szopás /este/,vagy babakocsi/napközben 2szer/.Engem ez igazából nem zavar,de kérdés,mi lesz ősszel,ha esik az eső stb. vagy ha elege lesz a babakocsiból.
2010. aug. 10. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanezt csináltam én is végig. Babakocsiban altattam az erkélyen. A kocsiban 3 órákat aludt, a kiságyban 20 percet... Úgyhogy hagytam így. Mondjuk én egész télen!!!!! És él, és nem volt beteg! Ne aggódj, télen is kint lehet már egy ekkorka. Aztán a nagy hőség beköszönte előtt muszáj volt valamit kitalálni, de ekkor már 15 hós körül volt, egy hét szenvedés után rátalált a kiságyra és képes lett ott is aludni pedig azt hittem ez nálunk sosem fog összejönni.

Hagyd még a kocsiban, az idő majd megolja ezt id, hidd el.

2010. aug. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
próbáld meg napközben is cicin altatni. az enyém úgy aludt el.
2010. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. aug. 10. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!