Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik igény szerint szoptatnak...

Akik igény szerint szoptatnak van vmi napirendjük? Ha igen, mennyi idő után állt be?

Figyelt kérdés
2008. nov. 29. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A kislányom másfél hónaposan állt rá a 3 óránkénti evésre,2 hónapos volt,amikor az éjszakát átaludta 21-6 ig és ekkor álltunk át 4 óránkénti evésre is. Ezt ő alakította így magának:) Mondjuk most 3 hónapos és megint 1,5-2 óránként eszik,és éjszakázunk 3 napja,de most épp jön a foga.

2008. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom 11 hetes, igény szerint kezdtem szoptatni születésekor, ami kezdetben (úgy az első 2-3 hétben) 1,5-2 óránkénti szoptatást jelentett, aztán a 4. hét körül már 3 óránként, most pedig 3-4 óránként eszik. Éjjel már csak 1X kel fel. Nem mindig azonos időpontokban eszik, de az etetések közötti időt nagyjából betartja. Én vezettem naplót az elejétől (ébredés kezdete-vége, evés kezdete, időtartama, bal vagy jobb cici) ez segített, hogy követni tudjam a dolgokat, és egyszercsak azt vettem észre, hogy magától beállt a rendszer.
2008. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. A kislányom 8 hetesen állt be a 3 óránkénti evésre, és onnantól alussza át az éjszakát. Bár most egy hete megint össze-vissza eszik nappal, van, hogy csak 2-2,5 óra telik el két evés között, és újra felkel 3 körül éjszaka is.

De addig nem érdekel amíg szépen fejlődik. Már 68 cm és 7640 g.

Üdv, 4 hónapos kislány anyukája

2008. nov. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!