Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2hos baba mennyit alszik...

1-2hos baba mennyit alszik kisagyban? "Trenirozzam" vagy raer meg?

Figyelt kérdés
3hetes babam szopi utan a mellkasomon van h 2orat is elalszik, ha talalok csaladilag egy masik mellkast:))) ferj/nagylanyom, meg rajtuk is tovabb. Bukos,hasfajos, ezert igy alakult ki h ne hanyjon ki mindent, "fuggolegesben" tartjuk eves utan. Ha viszont atteszem a kisagyba, par perc es ebred, ha jo kedve van nezelodik, de elunja es kezdodik megint elolrol az altatas mellkason, en meg megbanom h letettem. Gondolom normalis h szivdobogaskozelben, testmelegben jobban erzi magat de nem szeretnem mondjuk 6honaposan is igy altatni. Elkapatjuk vagy mehet igy ameddig birjuk es ameddig ennyire bukos/hasfajos?
2020. nov. 11. 13:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
59%

Ilyen hülyeséget ne írjatok már, hogy maradna így? kb 2 hónapos koráig csak úgy aludtunk a babámmal éjjel-nappal, hogy a mellkasomon aludt, hatalmasakat aludtunk... azóta annyira jó lenne, ha legalább 10 percet hozzámbújna... Nincs az a gyerek aki még egy évesen is a mellkasodon alszik.

Kérdező, hagyd nyugodtan, egy idő után le fog szokni róla. Nekem is 5 perc alatt felkelt a kiságyban vagy a babakocsiban, ha leraktam, de nem tartott sokáig, aztán saját maga leszokott róla.

3 hónapos kora óta a saját ágyában a saját szobájában alszik. Előtte még egy hónapig velünk aludt, mert azt hittem, hogy neki is ez az igénye, hogy amikor felkel rögtön tudjon szopizni, de aztán rájöttem, hogy egymást zavartuk már csak...

2020. nov. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
68%
Ja nálunk is ez volt, eleinte csak rajtam aludt, aztán megért rá 3 hósan hogy kiságyban, saját szobában. Honnan jön ez a sok butaság hogy megszokja a baba?
2020. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!