Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért akar a cicám mindig...

Miért akar a cicám mindig lányom közelében lenni? Hagyjam neki?

Figyelt kérdés

Nekem ez nem tetszik hogy mindig közelében van és őt lesi 😂

Nem csinálhat vele semmit?

1 hónapos a lányom



2020. nov. 10. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk is előbb volt macskánk, mint gyerekünk.De a babaszobába+ a nappaliba egyáltalán nem jöhetett be.Cukik azok a videók, ahol a macska odasimul a babához meg minden, de mégis csak állat, megijed és megkarmolhatja akár a szemébe vagy valami, szóval én soha nem hagytam a gyereket egyedül a macskánkkal.Szerintem ne hagyd.
2020. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Fura neki, még ismerkedik a helyzettel. Nem fogja bántani, szerintem nyugodtan hagyd. Szeret benneteket is, érzi, hogy "belőletek van", hozzátartozónak gondolja. A közvetlen dolgaihoz (kiságy,játszószőnyeg stb.) ne engedd, egyébként semmi baja nem lesz :)
2020. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Hagyhatod,de figyelj oda rá. Rá is feküdhet és akkor megfulladhat a kicsi. Valószínűleg csak szeretetből teszi,de sajnos nem tudják, hogy a pici babára nem fekszünk. Nekem is van cicám. Mellé feküdhetett,de nem szorosan.
2020. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Mekkora szr anya vagyok, nekünk a macska még a babafészekbe, autósülésbe, babakocsiba is folyamatosan beszökött (mikor nem volt benne a gyerek). Én meg csak álltam és néztem hogy milyen cuki ez a kis mocsok 😂😂 Most 8 hónapos a lányom és mindig ott van mikor a macska reggelizik. Volt már hogy tudatosan játszottak. Én imádom hogy már most imádja az állatokat. Bár nálunk még 3 kutya is van 🙈
2020. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

4


Ki írt olyat, hogy szr anya vagy? Komolyan vicc, hogy mennyi p...van ezen az oldalon, hogy azonnal magára veszi, odaképzeli a jelzőt mert nem az a véleménye valakinek mint neki.

Szeretem a macskám.Volt már hogy éjjel vittük állatorvoshoz sok tízezret fizetve az ellátásáért, költünk rá, oltatjuk,chippelve van, útleveles.

Ettől még az is tény, hogy kakálás után a seggét nyalogatja és ha hagynám, nyilván utána a gyerek arcát is...Kinek mi a gusztusa.

2020. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
2 vagyok fogadok azok pontoznak le akinek nincs macskája es fingja sincs hogy viselkedik egy macska.
2020. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem írta senki, de azért a sorok közül ki lehet olvasni, hogy valamilyen szinten lenézendő, meg hú meg há ha a macska(állat) a gyerek cuccai közelébe megy. És nem kell mondani, hallottam már, ahogy olyanok, akik nem engedik a kutyájukat/macskájukat a gyerek közelébe, milyen véleménnyel vannak azokról, akik nem tiltják ki a gyerekszobából, nappaliból, nem rakják ki a kertbe miután megszületett a gyerek.
2020. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A macska szereti a meleget. Oda fekszik ahol meleget talán.

Nekem is mindeneim a gyerekeimen meg férjemen kívűl az állataim a cicáim pláne. De ők a babaágyba a pici babához nem mehetnek majd.

Imádnak rajtunk heverészni,de az nem hiányzik hogy ráfeküdjenek a gyerekre. Másrészt az egyik cicám sajnos olyan, hogy az év egész szakaszában hullajtja a szőrét..

2020. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

Aranyos dolog meg minden mikor bújik a macska,de nem árt vigyázni vele, rengeteg betegséget elkaphat tőle a baba. Családban történt hogy kislány valami gombás fertőzést kapott el a macskától és kiütéses lett, meg foltokban kihullt a haja. És igen, szoba cica volt rendszeresen látta orvos tehát nem volt elhanyagolva a macska és így is megesett a baj.

Én is imádom a macskákat nagyon is, de párom pont emiatt nem engedi hogy szoba cicánk legyen.

2020. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!