Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy éltétek túl a szeparációs...

Hogy éltétek túl a szeparációs szorongást?

Figyelt kérdés
2020. nov. 11. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Gyilkos szándékai vannak annak a babának, hogy túl kell élni? 🙂 fogat, farpofát összeszorítod és megvárok míg elmúlik ez az időszak. Nincs mágikus trükk, türelem kell.
2020. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ugy h tudtam h nem tart orokke erre gondoltam vegig😂
2020. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Tudtam h elmúlik.

5 éves. Még tart 😂

2020. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A miénk eszméletlen sokszor kelt éjszaka, most kezd rendeződni az alvása.. már csak 2x kel éjjel. 2-3 hónapig fél-1-másfél óránkénk kelt éjjel.. hát bazi nehéz volt, napközben én is mindig aludtam vele. Közben úszott a ház és ebédet rendeltünk inkább. Félek hogy vissza fog térni nagyobb korában, de hát sok mindent nem lehet ellene tenni.
2020. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Enyém is óránként kel, 6ig

Napkozben csak hordozoban alszik rajtam, 11kg.


Nem úszik a ház, 2 naponta fozok, minden nap takaritok.


Ja és szakmát szereztem ez alatt az egy év alatt.

Parom most tovabbkepzesen, igy segitsegem nincs.


Megsem "hogy élem túl" beállítottságú vagyok.


Úgy éld túl, hogy valtoztatsz a hozzáállásodon

2020. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki bádogból kedves utolsó, örülök hogy te így birod! Az én esetem más, inkább ússzon a ház mint hogy rámenjen az ember lelkiekben, mert bizony a pihenés hiánya nagy gondokat tud okozni (legalábbis nálam tuti). Én is egyetemet csinálok a gyerek mellett, így vannak prioritások. Persze nem úgy kell elképzelni hogy egy hetes porcicák guringáznak a kietlen szobasarkokban :)
2020. nov. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezen is látszik, hogy mindenki más. Nálam ha úszik a ház, az nem tesz jót a lelkemnek. Nem tudok rumliban aludni, csak rendezetten. Szóval nálam első a gyerek és a férj, aztán a lakás, aztán az alvás. Aludnék én, de rosszakat álmodok ha közben rumli van.
2020. nov. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Levonva a következtetéseket, a lényeg: mimdenki úgy csinálja a dolgait hogy neki kedvezzen, így a legkönyebb "túlélni". :)
2020. nov. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!