Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany gyereked van, es mennyit...

Hany gyereked van, es mennyit terveztel alapbol?Fiuk, lanyok?Mennyi idosek?

Figyelt kérdés

Kor/nem is johet, ha szeretned a parod korat is leirhatod.


En mindjart 26 vagyok, lany, es lassan 1 eves a lanyom, egy kistesot mindenkepp szeretnek neki, de max 3 gyerekem lesz.


2020. nov. 11. 17:48
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
62%
Egy 17 hónapos kiscsaj és egy 4 hónapos kissrác. Férjem 24 én 23. Szeretnénk még egyet. Valamikor a közeljövőben, csak tanulás és munka mellett kicsit nehezített a pálya.
2020. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
59%
Egy éves a lányunk, mindketten 31 évesek vagyunk. A második gyermek gondolata még csak gondolat, nem terv. Mindketten szerettünk volna mindigis gyereket, hogy mennyit, azt konkrétan nem.
2020. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

36 Majdnem bejott vegulis.😂


38 Ahaaaa, akkor lehet ez a titka a tobbi anyukanak is😀


40 Az orokbefogadas nagyon jo gondolat, en voltam gyakorlaton gyermekotthonba, es belegondolni, hogy onnan kikerul egy gyerkoc, vagy valakit akit az inkubatorban hagynak csaladot kap. Ez olyan jo

2020. nov. 11. 23:10
 44/45 A kérdező kommentje:

41

En is mindig fiatal szulo szerettem volna lenni, ossze is jott igazabol, remelem a tobbi gyerkoc is ha lesz, a kozeljovoben szuletik meg nalunk is.

Mar terhes voltam, mikor a ferjem diplomazott, ez a resze fixen nehezebb a fiatal szuloknek.

2020. nov. 11. 23:13
 45/45 anonim ***** válasza:

24-es vagyok. Ikrekkel. Kerdeztel ugyhogy valaszolok:)

Nekünk a ket nagyobb gyerek kozott 16 hónap van. Nyilvan eleinte nagy volt a kulonbseg, de olyan 3 es 4 eves kör korul mar olyanok voltak mint az ikrek es en imadom ezt. Mikor kiderult,hogy ikreket varok, nagyon orultunk, mert milyen jo lesz. Es tenyleg az, de baromi nehez volt az elején. Nem lehet összehasonlítani a ket nagyobbal, mivel ők ujszulott koruktol ikrek nyilvan.

A két nagy mar ovodaba járt mikor megszülettek a kicsik, igy egyszerűbb volt. Most erzem egyebkent ugy(hogy lassan egy evesek), hogy igazán élvezem. 1 honapja végigalusszák az ejszakat is.

De osszessegeben szerintem nem sokkal nehezebb, mint egy gyerekkel. Egyszerre alszanak, egyszerre esznek stb. Ha kulon alvasido meg minden lenne, akkor nehezebb lenne.

Es egyebkent mostanra eljutottunk oda, hogy mind a 4 gyerek egyszerre alszik délután es este is.(a 6 eves nem alszik mar delutan, csak nagyon neha)

2020. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!