Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Tervezitek előre a...

Anyukák! Tervezitek előre a kistesót, vagy jön majd ha akar? És akinek már több gyereke van? Esetleg ikrei? Terveztek még? Ha igen mennyi korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor a "nagy" 8 hónapos volt, akkor elhatároztuk, hogy jöhet a tesó, így van köztük 17 hónap. ;-) A következőt tovább tervezgetjük majd.
2011. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen,szeretnék még egy babát.most 7 honapos a fiam. de már rajta vagyunk:))
2011. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8 hónapos a lányom. Akarjuk a kistesót, csak fogyni szeretnék 10 kilót, mert most 20 pluszom van. 4 hónapot adok még magamnak. 8 hónapos a pici lányom.
2011. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem tervezek több gyereket egyelőre semmiképp. 21 hónapos a kisfiunk. Férjem nem erőlteti.
2011. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi terveztük az elsőt és a másodikat is.

Azt tudtuk, hogy a második jó lenne a juttatások miatt, ha már 2011-ben születne. Viszont 3 évnél nem akartunk több korkülönbséget.

Hát, úgy tűnik bejött (ráadásul elsőre :)), mert még 2 hetem van a szülésig és 2 év 8 hónap lesz a két lányunk között a korkülönbség.

2011. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is tervezek még egy babát, de egyenlőre elvagyunk a 2 éves kisfiunkkal és még a páromat is "rá kell" beszélnem! Amúgy azért is akarok tervezett babát, mert előtte elmennék nőgyógyászhoz, hogy egészséges vagyok-e és szednék magzatvédő vitamint is. Azután hajrá...! :)
2011. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

férjem már mondogatja, hogy csak 2-3 év legyen a tesók között de én még nem szeretnék tesót :)

most egy éves a fiam, minden pillanatot ki akarok használni vele és majd a tesóval is ezt szeretném, tehát a fiamnak 4-5-6 évesnek kell lennie, hogy legalább egy vajaskenyeret kenjen magának ha éhes és én nem érek rá mert mondjuk szoptatok :)

2011. jan. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!