Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyan anyukák,...

Vannak itt olyan anyukák, akik elváltak? És van egy baba az első férjtől, és utána férjhez mentek megint. MI volt a válás oka, és a 2 férj elfogadta a gyereket? Esetleg terveztek körös babát?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első férjemtől elváltam mert beleszeretett a kolléganőjébe,onnan van 2 gyermekem egy 19 és egy 20 éves.Most együtt élek a párommal,9 éve és van egy 3 hónapos kisbabánk mert neki nem volt saját gyermeke.Elfogadott minket 100% osan.A volt érjem elvette a nőt született 2 gyermek és most megint elvált de jó a kapcsolatunk vele.Miért kérdezed?Hátha tudok segíteni?Nem volt könnyű újra párt találni aki nem csak engem akar hanem a piciket is....
2012. jún. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen vagyunk mi nők elváltan gyermekkel.Az élet megy tovább nekünk is haladnunk kell és nem pityeregni mert a gyerekünk vidám anyukát szeretne látni.
2012. jún. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szeretnék elválni a férjemtől, de nem tudom hogy későbbiekben lesz-e párkapcsolatom. Hogy el fogadja a gyerekemet vagy sem. Mennyire nyitottak a férfiak az ilyenre.
2012. jún. 22. 00:33
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 5éve váltam el, van egy 7,5éves kisfiam. A válás oka...hm... elhidegülés... 10éves kapcsolat volt, elég volt. Fél évvel a válás után ismertem meg a második(jelenlegi) férjemet. Imádják egymást, a fiam jobban szereti, mint az apját(sosem neveltük ellene), és most tervezünk közös babát.
2012. jún. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj fogsz találni olyat aki elfogad benneteket és sajátjaként fog tekinteni gyermekedre.Nálam nagyon nagy szűrőn kellett átmenniük akik próbálkoztak,nem könnyű kiszűrni ki az aki komolyan gondolja gyermekestől vagy csupán baromi jól érzi veled magát és várja az apás hétvégéket amikor kettesben lehet veled.Volt bőven ilyen próbálkozó is.De látod majd rajtuk hogy tervez e hétvégi programot a picivel vagy sem.Ezen kívül ugye még számtalan kritériumnak kell megfelelnie hiszen Te szeretnéd majd leélni vele az életedet de egyenlőre társat és apát keresel egyben.Rengeteg elvált férfi van és ebben a korosztályban többnyire már van gyermekük vagy túl vannak egy komolyabb félresikerült kapcsolaton és valószínűleg nyugodt kapcsolatra vágynak.Egy gyermekes nő aki a férfinak bemutatja csemetéjét annak komolyak a szándékai és ez neki is megnyugtató.Azt tanácsolnám hogy ha valaki szóba jöhet majd azt szögezd le nála hogy a gyerek érdekében akkor fogod bemutatni őt ha tényleg komolyan gondolja.Ezen elgondolkozhat hogy gyermekes anyával nem játszunk.Addig randizgass majd vele és ismerd meg mint embert.
2012. jún. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen férfifüggő, hogy elfogadja-e a gyereket, aki nem az övé. Ismerek olyat, aki ugyanúgy szereti a felesége első házasságából született gyerekét, mint a közös gyereküket. De sajnos van ellenpélda is: nagybátyám 4 évesen "kapta" a mostani felesége gyerekét és a mai napig (13 éves már a kiskölyök) ki nem állhatja, pedig nagyon aranyos kissrác. Sőt amióta megszületett a közös lányuk még inkább elutasító vele hiába próbáltunk a lelkére beszélni. Bevallom én biztos ilyen emberrel nem tudnék együtt élni.
2012. jún. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen!Az alap hogy elfogadja a gyermekemet hiszen ők a legnagyobb áldozatok.Nekem a gyermekeimen keresztül lehetett a szívemhez jutni...Imádja őket és maximálisan úgy kezeli mintha a saját vére lenne.Nem tesz különbséget a közös és a hozott gyerekek között.De ehhez ugye az is kellett hogy szabad utat kapjon a gyermeknevelésben.
2012. jún. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor van élet a válás után is.:)
2012. jún. 22. 14:17
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Van!!Nagyon is,jobban mint egy félrecsúszott kapcsolatban.
2012. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én 4 éve váltam el, van egy 8 éves fiam. A válás oka, teljes elhidegülés volt, nem törődött sem a gyerekkel sem velem, nem voltak közös programok, végül közös téma sem. Hazajött a munkából, evett, besörözött, aludt. Meguntam a magányt mellette. Rá félévre megismerkedtem életem talán legnagyobb szerelmével. A másik felemmel. Neki is van a fiammal egyidős lánya. Hasonló házasságból lépett ki. Nagy egymásra találás volt. Egy évre rá összeházasodtunk, most várjuk a közös babát. Nagyon szeretjük egymás gyerekeit is és a gyerekek is szeretnek mindkettőnket. Nincs féltékenykedés, remélem azután sem lesz, ha a baba megérkezik. Sajnos a férjem lánykája nem velünk él, hanem anyukájával, de igyekszünk sokszor elhozni.

Azt hiszem, mindenki jobban járt így, mintha tovább szenvedtünk volna mással. Azóta az exek is találtak új párt maguknak.

2012. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!