Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezd keményen kicsinálni h...

Kezd keményen kicsinálni h nem alszik a lányom...mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éves mult...minden hülye helyen azt olvasom h ha ebben a korban ebred annak OKA van....en mar mindent kipróbáltam...több ruha kevesebb, több kaja kevesebb...takaró nem takaró...ebren betettem a kiságyban, mar aludt mikor betettem...tanácstalan vagyok es el vagyok keseredve...aludni akarok!!!

2020. nov. 14. 01:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Valszeg neki ilyen az életritmusa. Nincs a családban valaki, aki néha átvállalná pár órára? Tetszik vagy nem, de a testünk ahhoz alkalmazkodott, hogy évezredeken át nagycsaládban éltünk, nem ahhoz, hogy egyedül kell egy nőnek gondoskodnia a gyerekről.
2020. nov. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 1,5 év után romlott el az alvása. Most 2 éves, és hol jobb, hol rosszabb. Azt mondják 3 éves kor után jobb lesz. Kitartást!
2020. nov. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Este alvás előtt egy órával főzz neki egy gyenge citromfű teát pár napig. Aztán majd látod. Állandóra és ne add neki, csak ha már több kettőnél. Úgy intézd a dolgod, hogy ebéd után ha alszik te is pihenj. Nem lehet, hogy délután sokat alszik?
2020. nov. 14. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
elaludni nem bir, vagy többször kel ? Eszik iszik ha felkel ?
2020. nov. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Esetleg ki lehetne próbálni az együttalvást. Ha belefér nektek.
2020. nov. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Sírva ébred ejszaka is reggel is holott azelőtt soha...mindig jókedvűen ébredt...most addig ordít amíg nem veszem ki...kiveszem es abban a pillanatban vissza alszik...hajnalban mar csak köztünk alszik vissza...nem szeretném h közénk szokjon...veszélyesnek tartom es az agyunk sem 3 embernek lett kitalálva...nem tudom mar mit csináljak....nagyon kétségbe vagyok esve :(
2020. nov. 14. 08:27
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
5õs vagyok, mégis mi a jó francért kell lepontozni? Próbálok segíteni a kérdezőnek, adtam egy tippet, nem jó neki, és? Attól még hasznos a válasz, hogy ti nem értetek egyet vele!! Ha az én babám óránként kelne éjjel, tuti nem emelgetném ki-be a kiságyba, hanem lefeküdnék mellé a matracra, ami a szobájàban van (egyébként pont ezért vettem fél éve de még szerencsére nem kellett használni) így nem is veszélyes, és lehet, hogy könnyebb is. De ha a kérdező nem akarja, akkor nem akarja, ettől még nem kell lepontozni...
2020. nov. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Masodik szepa hullàm? A lànyom 13 hòs ès soha nem aludt vègig èjszakàt, de szerintem tök normàlis. Mi is felèbredünk, csak vissza tudunk aludni magunktòl, neki pedig mèh nem èrett meg erre az idegrendszerük.

Engem is megvisel a nemalvàs, pedig a környezetem tàmogatò ès nem traktàlnak azzal, hogy mit kène csinàlni a lànyomnak.

2020. nov. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Előző vàlaszolò vagyok. Ha köztetek tud, aludjon ott. Majd leszoktatjàtok ròla.
2020. nov. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is szeparációs szorongás.
2020. nov. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!