Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezd keményen kicsinálni h...

Kezd keményen kicsinálni h nem alszik a lányom...mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éves mult...minden hülye helyen azt olvasom h ha ebben a korban ebred annak OKA van....en mar mindent kipróbáltam...több ruha kevesebb, több kaja kevesebb...takaró nem takaró...ebren betettem a kiságyban, mar aludt mikor betettem...tanácstalan vagyok es el vagyok keseredve...aludni akarok!!!

2020. nov. 14. 01:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyenallergia, idegrendszeri eres, vagy szeparacios szorongas. Ha koztetek jol alszik, akkor valoszinuleg az utobbi. A biztonsagos egyuttavas 7 lepeset itt talalod: [link]
2020. nov. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van es szep.szorongas bar nálunk nem volt első felvonás...de ha az is akkor h kezeljem? Felebred es keservesen sir ha nem veszem ki...nincs szívem nem kivenni, de nem akarom ezt játszani...magunkhoz szoktatni pedig végképp nem :( de azt sem szeretném h azt érezze nem reagálok rá...szóval ha tényleg az a gond h anyahiány akkor szeretnék mellette lenni...először azt hittem a mozgásfejlődés miatt van ez (bar soha nem aludta át az éjszakát mindig kelt 1x-2x) de aztan 9 honaposan elkezdte át aludni...aztan itt ott kelt majd megint ataludt par éjszakát...de most vagy 2 hónapja (ha nem tobb) nem alszik át egyet sem
2020. nov. 14. 14:54
 13/21 anonim ***** válasza:
Mellettetek is kel?
2020. nov. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem...mellettünk szépen alszik
2020. nov. 15. 08:12
 15/21 anonim ***** válasza:
6%
De azért kétszer is le lettem pontozva, amikor írtam az együttalvást... Akkor szenvedjetek.
2020. nov. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
Osszetennem a ket kezem, ha mellettem nem ebredne. Nalunk ugy nez ki, hogy ameddig aludni nem megyek, addig visszarakosgatom a kisagyban (1-3x), majd a kovetkezo ebredestol jon mellem. Ha nagyonizgulsz, van pelenkara csiptetheto legzesfigyelo, ha pedig azon, hogy beszokik melletek, akkor az a hirem van, hogy mar “genetikailag” beszokott, ugyanis igy vagyunk kitalalva. Lehet probalkozni a kulonszoktatassal, de hamarosan majd ugyis magatol fog bemaszni melletek az ifjusagi agyrol. Nalunk a nagyot ugy tudtuk 3 eves koratol kulon agyba tenni, hogy a kozos szoba maradt.
2020. nov. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16-os vagyok, en azert csinalom amugy igy, mert igy az eselyet legalabb megadom a kulonalvasnak, de ha nem jon ossze, akkor is tulelem az ejszakakat.
2020. nov. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztalak le...1x sem!!!

Nagyon cuki h velunk akar aludni meg tényleg jó érzés is mikor közénk bújik, de nem szeretnénk ha a mi agyunkba szokna...tudom vannak akik az együtt alvas hívei de mi nem...es ezt kérlek fogadjátok el...valami más tanácsra lenne szükségem :(

2020. nov. 15. 13:25
 19/21 anonim ***** válasza:
9%
Hát márpedig ő úgy döntött, hogy köztetek fog aludni, ez még az az időszak, amikor hozzá kell igazodni.
2020. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
68%

16-os vagyok. Babafeszketek van? Esetleg, ha azzal alszol egyet, es atveszinaz illatod? Vagy feherzajt bekapcsolni neki ejszakara, vagy felvenni a szuszogasodat, es azt lejatszani ejjel? Vagy betenni ala egy polodat?


Nekem a babafeszek bejott reszben, mert igy legalabb mar be tudom oda tenni az ejszaka elso feleben


Vagy nagyobb agyat venni, ahova te is befersz, ra leesesgatlo, es ott altatni, nemkivenni, lehet, hogy tobb hely kell neki. Bar valoszinuleg a kozelsegedre vagyik, es eselyes, hogy ez most egy darabig vagy igy marad, vagy kelsz hozza, ha semmikepp semszeretned magad melle venni. Amit amugy tokeletesen megertek, csak sajnos ezt a gyereknek hiaba magyarazod 😶

2020. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!