Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Stokke fa etetőszékbe hány...

Stokke fa etetőszékbe hány hónaposan tehetem bele kisfiamat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ebbe?

szerintem amint ülni tud kb. 6 -7 hósan


ebbe?

[link]


egy évesen kb.

2010. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsőbe 6 hósan,bár ez sem a legjobb fazon. A másodikba soha,mert nagyon kényelmetlennek tűnik.
2010. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van, utálom, megbántam. Én 7 és fél hüsan tettem bele először. Sajnos nincs saját előtálcája , így ha magától fog enni akkor gondban leszünk mert nem tudjuk az asztal alá tolni kényelmesen. Gondold meg azért a vásárlást, vagy mérd le az asztalotokat. Kislányom tud egyedül ülni, de nem magától ül fel... ezért vártunk vele ennyi ideig. Most szépen ül benne és minden kaja a padlóra potyog ha bénázok vagy a nacijára, mert nincs előtálcája...
2010. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Neekm sima fa etetőszékem van(asztal+kisszék lesz belőle), nem ilyen dizájnos, drága(mellesleg nekem ez nem is tetszik),a lányom 6 hónapos kora előtt felült magától, úgyhogy akkortól használtuk.

Addig meg nem kellett semmi, mert csak cicizett.


Amyg nem tud magától ülni, nem hiszem, hogy jó ha belerakod.

2010. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző

és az enyémnek van tálcája is:-)))

2010. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!