Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt meg anyukak felver...

Vannak itt meg anyukak felver babaval/gyerkoccel?

Figyelt kérdés

Mennyi idos(ek)?

Fiuk/lanyok?:)

Apuka milyen szarnazasu nalatok?

Erz mar valami nagyon pozitiv vagy negativ dolog titeket?

Nekem egy lassan 1 eves kislanyom van az apukaja nigeriai, igazi kis fekete gondor haju, csokibaba o👧🏽

Sokan meg szoktak allitani minket az utcan, hogy jajj de cuki😅negativ nem ert minket soha, meg a baba elott kiabalt velunk egyszer egy neni a buszmegalloba, de igyekeztem hamar lecsititani.


2020. nov. 16. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
nálunk még baba nincs, de ha lesz negyedvér lesz. a párom félig fehér, félig karibi fekete. rosszat eddig csak olyat kaptam az internet arctalan népétől, hogy "a magyar fasz nem elég jó?" a válaszom mindig az hogy nem :)
2020. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem dél-amerikai latino a férjem, nem tudom, hogy ez így megfelel-e a félvérnek. A 3 éves kislányunk egy az egyben az apukája, hatalmas fekete mandulaszemei vannak és rengeteg fekete haja, kreol bőre (én holtfehér, szőke, kékszemű, sosem hiszik el hogy az én gyerekem 😂), kíváncsi vagyok a kisfiunkra aki januárban érkezik. Folyton mondják mindenhol, hogy milyen szép, különleges kislány, negatív véleményt soha nem kaptunk csak arra, hogy a férjem 5 év után sem beszél egy mukkot sem magyarul. 😅
2020. nov. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Jajj biztos gyonyoru babatok lesz majd.

Persze, foleg ezen az oldalon mindenki mindig olyan batran kotekszik.😅


2.

Persze, hogy megfelel. Hat ez jo, nalunk is tiszta apja a bebi, es en is feher bor, kek szem, szoke haju vagyok, es tolem is mar kerdeztek meg, hogy az en gyerekem e, mikor toltam a babakocsiba.🙄 Ti magyar nevet adtatok a gyerkoc(ok)nek?

Az en ferjem valamennyit beszel, de o se sokat, erteni picit tobbet ert, de itt se kell hatalmas tudasa gondolni. A duolingot szokta nyomkodni, ott jol lehet tanulni amugy.

Boldog babavarast, konnyu szulest, januar mar mindjart itt van:)

2020. nov. 16. 23:49
 4/9 A kérdező kommentje:
A kislanyotok beszel angolul is meg magyarul is folyekonyan egyebkent?:)
2020. nov. 17. 00:04
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a férjem félvér(apukája afroamerikai, anyukája magyar).Ő már itt született, magyarul beszél. Én fehérbőrű, szőke, kékszemű vagyok. A kislányunk 2 éves, oliva bőrű( őszintén nem tudom mondják e ezt így😂), de lehet inkább akkor kreol mondanék. És emellé szőke! göndör hajú, mai napig nem hiszem el, hogy lett ilyen barna bőrhöz szőke, olyan kis különleges. Nem kaptunk még negatív beszólást, megszokták dicserni milyen kis szep babank van. Tolem kerdeztek mar, hogy orokbefogadtuk, meg hasonlok...

A nevet nem tolem kerdeztedbde gondoltam leirom, hatha erdekel:)

Mi a Nova nevet adtuk, nem akartunk tipikus magyar nevet. A második kislányunk decemberben erkezik, kíváncsi vagyok o milyen lesz. Az ő nevet meg nem tudjuk, de gondolkodtunk a Deltán és Albán, amiket nem adunk biztosan mert a Novával is megjártuk kicsit, allandoan visszakerdeznek. De nekunk nagyon tetszik. (A Zora nagyon tetszik, lehet ez lesz).

A ferjem apukaja egyébként szinten magyarul beszel, de a kislanyunkhoz csak angolul.

2020. nov. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok: igen, tőlem is kérdezték már, hogy bébiszitter vagyok-e és mennyit vagyok vele egy héten 😅

2 keresztneve van a kislányunknak, az első egy egyszerűbb nemzetközi de itthon is adható azzal az írásmóddal, a második egy kacifántosabb név, ehhez a követség adott papírt hogy adhassuk. A kisfiunk is ugyanígy kap nevet, egy egyszerűbb nemzetközit és egy ritkább másodikat.

Angolul tanult meg először, de angolul, spanyolul, magyarul mindent ért kb 2 éves kora óta. Most az oviban a kis társaival szépen elkezdte volna használni a magyart is de most nem nagyon megy sajnos oviba a vírus miatt. A spanyol megy legkevésbé de azt is érti és rengeteg szót ismer, 10-ig számol stb.

5 éve költözött ide hozzám a férjem de mivel kb mindenki beszél angolul ezért a magyarra nincs rászorulva, duolingozott ő is de nagyon hamar megunta 😅

Köszönöm szépen, január 15-re vagyok kiírva, már nagyon izgulok 🥰

5: a Zora nagyon szép!

2020. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A fèrjem török, nem tudom ìgy èr vagy sem :)

A lànyunk hòfehèr bőrű, szőke hajù ès kèk szemű.

Èn fehèrbőrű, de sötètbarna hajù ès szemű vagyok, a fèrjem pedig kreol bőrű. Dèdszülőktől örökölte a szìnpalettàt.

Rendszeresen megkèrdezik, hogy a mi lànyunk-e?

Van, amikor viccesen vàlaszolok, mert elegem van a kèrdèsekből :D

2020. nov. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es vàlaszolò vagyok

1 èves a lànyom

2020. nov. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

A férjem távolkeleti "ferdeszemû":). Erôs szálú fekete haj, sötétbarna szem, monolid szemhéj. Én hófehér bôrû, barna hajú, kék szemû.

Két lányunk van, a nagyobbik ázsiai arcú volt születéskor, de ez késôbb enyhült, most félvér jellegû arca van, mandulavágású sötétbarna szemek, rejtett szemhéj, de nem monolid. Ehhez az én középbarna, vékonyszálú hajamat örökölte.

A kisebbik lányunkon pedig erôsebben kijöttek az európai jellegek. Hófehér bôr, sötétszôke, enyhén hullámos, vékonyszálú haj. Sötétbarna szem rejtett szemhéjjal, de valahogy az arcformája európai. Ezért róla senki nem mondaná meg, hogy ázsiai félvér.

Az óvodáskori képeimen nekem is rejtett szemhéjam van, szóval ez is változhat még. És gondolom a haja is sötétebb lesz késôbb, mert a családomban senki sincsen szôke, akik eddig szôkének születtek, mind barna hajúak lettek késôbb.

Mivel Ázsiában élünk, itt én vagyok a feltûnô. Ezért ha én vagyok a gyerekekkel, senki sem lepôdik meg rajtuk. Viszont ha a férjem egyedül megy valahová a kisebbik lányunkkal, akkor állítólag sokan megbámulják, honnan vette ez a full-ázsiai férfi ezt a fehér kisbabát :D.

2020. nov. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!