Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire lesz nehez egyedul...

Mennyire lesz nehez egyedul ket gyerkoccel?

Figyelt kérdés
11 hos fiam van es egy 17hetes pocaklakom. Elakarom hagyni a ferjem edesapamhoz fogunk koltozni o mindenben tamogat. Nagyon jo helyunk lesz zsep haz kert szoba a gyerekeknek szova minden megvan de a lenyeg az hogy mennyire fogom birni egyedul. Fiam imadja az apjat mennyire fogja megviselni hogy tobbet nem latja.
2013. febr. 13. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem lesz egyszerű szerintem. A nagyobbik hiányolja majd az apját, ettől lehet hisztisebb lesz majd, amit tudnod kell kezelni, és megértőnek lenni vele. a kicsivel meg ott lesznek a szokásos gondok, hasfájás, nem alvás, stb. Plusz még a saját gondjait, fáradság, lelki gondok a férjed miatt, kimerültség, stb. Biztosan kemény 1-2 év vár majd rád.
2013. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a ferjem es lelkileg mar most tropa vagyok felek hogy ezt a pocaklakom is megerzi es a kisfiam is nem akarom hogy nekik barmimlelki gondjuk legyen
2013. febr. 13. 12:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a fiad szereti az apját, nyilván meg fogja viselni a válás. Miért nem látja többet? Válás után is tarthatja a gyerekével a kapcsolatot. Kicsit hirtelennek tűnik nekem ez, hogy egy kisgyerekkel terhesen válni akarsz, de biztos meg van a miértje. Ha apádhoz költözöl, akkor ők biztosan támogatnak majd. És pont annyival lesz nehezebb, mint amennyire könnyebb volt az apával. Magyarul, ha délutánonként két órát ő vigyázott a gyerekre, akkor majd most te fogsz. Ezt te tudod, mennyire vette ki a részét ebből az egészből. Miért akarod elhagyni a férjed?
2013. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ismerem a ferjem es tudom ha elhagyom o nem fog minket keresni mar csak gyerekes haragbol sem nem fog a fiunk erzelmeivel foglalkozni. Az elhagyas oka megcsalas es a mod ahogy tette. A gyerekkel soha nem segitett de ezt tudtuk igy lesz igy valaltuk neha leult vele jatszani de nem sokat
2013. febr. 13. 12:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát biztos nehéz lesz de igazából ha ilyen nemtörődöm volt én nem akartam volna tőle még 1 gyereket! Lehet te se csak becsúszott és ha már így alakult akkor hagy jöjjön de ha apukád csak kicsit is segít akkor már biztos jobb lesz!
2013. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De igen akartam a babat ahogy o is es nem azt mondom hogy nem torodom hanem o ilyen es szeretem es igy fogadom nem is ezen van most a hangsuly. Apukam biztos fog segiteni imadja a fiamat es nagyon halas is vagyok neki mindenert de akkor sem leszek ugyanaz az ember egy Darabig es felek a fiamat mennyire viseli meg.
2013. febr. 13. 13:11
 7/10 anonim ***** válasza:
te nagyon nem vagy tisztában az érzelmeiddel, először is tisztázni kellene a dolgokat a fejedben.
2013. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Teljesen tisztában vagyok azzal amit érzek szeretem a férjem de sajnos nem tudok megbocsájtani és bizni többet benne.
2013. febr. 14. 17:08
 9/10 anonim ***** válasza:
És milyen igazad van! Aki terhesen megcsal, vagy akárhogy, az nem méltó ahhoz, hogy családapa szerepet vállaljon.
2013. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki valaszat:)
2013. febr. 14. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!