Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez soha nem lesz jobb?

Ez soha nem lesz jobb?

Figyelt kérdés
Nem tudok csinálni a babám mellett semmit. Egész nap ott kell ülni mellette. Ha megpróbálok főzni, takarítani, jön, kapaszkodik fel a lábamba és sír, üvölt, de ha már csak felállok akkor is. Próbáltam, hogy ráhagyom, hátha abbahagyja, de nem. Sose lesz jobb? Most 8 hónapos. Kikészít, hogy semmit nem tudok csinálni, ha a kezembe veszek egy könyvet, telefont, akármit, az azonnal kell neki. Nem tudok meginni egy kávét, teát, forró csokit, mert mindjárt ott van. Egész nap rajtam lóg, kapaszkodik és úgy játszik.

2020. nov. 17. 10:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Sose lesz jobb? :DDDDDDD mindenki felnő egyszer, ezt te is tudod!

Amúgy meg nem, ilyenek a picik. Vagy hordozod a hátadon vagy kapaszkodik rád.

Menjetek sétálni egyet!

2020. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Vannak ilyen gyerekek, jobb lesz de nem most.

A 8 hónap alatt mennyi időt szakítottál magadra? Rá tudod bízni valakire? Lehet nem ártana kifújnod magad egy kicsit és akkor újult erővel több türelmed lenne hozzá.

2020. nov. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Így lett szoktatva születésétől, itt az eredménye.

Pár év múlva jobb lesz.

2020. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Elvileg ha majd kamasz lesz, nem fog ennyit csüngeni rajtad. Addig meg kitartás. Jó az a kávé hidegen is. ;)
2020. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Ja ez csak időszakos. Az enyém 7 hónaposan csinálta megőrtem tőle. Most elmúlt 9 hónapos és gyönyörűen eljátszik egyedül is. Vagy a konyhába is elmatat amíg főzök, játszik a szárító géppel vagy nyitogatja a fiókokat. A kezemből se akar már mindent kivenni.
2020. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem így lett szoktatva egyáltalán, igyekeztem minél kevesebbszer felkapni, csak akkor, ha nagyon sírt. Mostanában nem bírja a babakocsit sem, sokszor kézben kell hazahoznom. Hordozót tervezek beszerezni. Sajnos nincs segítség. Nagyszülők 200+ km-re, a párom pedig hajnalban megy, késő délután ér haza. Én is adok a kezébe mindent, amivel zöröghet, el van vele 1-2 percet és ennyi, utána ismét kapaszkodik, sír. Ha alszik, akkor felébred minden zajra, pedig erre sem szoktattuk. Napközben takarítottam, pakoltam mellette a kezdetektől fogva, egy ideje mégis felébred mindenre.
2020. nov. 17. 11:17
 7/15 A kérdező kommentje:
Ő is mindent pakol, nyitogat, megnéz, de csak ha ott ülök mellette. Mindig jön utánam.
2020. nov. 17. 11:18
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Több emberes vagy szepás. Nekem is ilyen a fiam. Ő több emberes ( és nem, továbbra sem azt jelenti, hogy nem egyedül vagyok vele nap közben) 14 hós. Állítólag egyszer jobb lesz.
2020. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is pont ugyanezt csinálta ennyi idősen. Mióta jár könnyebb,jobban elvan. Egyszer csak olyan 1 éves kora körül azt vettem észre,hogy egyre több mindent megtudok tőle csinálni. De tudom,hogy ez nagyon idegesítő tud lenni,ez a nyihogás egész nap. Közben lenne millió dolgod,de ott kell őt szórakoztatni,és még alvásidőben sem lehet csinálni semmit mert minden neszre fennt van. Ha nem piheni ki magát még rosszabb,az enyém olyankor tök hiszti volt,letenni nem lehetett,cipeltette magát. De én biztatni tudlak,hogy jobb lesz ez lassan. 8 hónaposan írják a nagy könyvek is a szeparációs szorongást,remélhetőleg nem tart sokáig.
2020. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Már feláll a bútorok mellett, lépeget 1-2-t, remélem tényleg jobb lesz, ha majd tud menni.
2020. nov. 17. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!