Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez soha nem lesz jobb?

Ez soha nem lesz jobb?

Figyelt kérdés
Nem tudok csinálni a babám mellett semmit. Egész nap ott kell ülni mellette. Ha megpróbálok főzni, takarítani, jön, kapaszkodik fel a lábamba és sír, üvölt, de ha már csak felállok akkor is. Próbáltam, hogy ráhagyom, hátha abbahagyja, de nem. Sose lesz jobb? Most 8 hónapos. Kikészít, hogy semmit nem tudok csinálni, ha a kezembe veszek egy könyvet, telefont, akármit, az azonnal kell neki. Nem tudok meginni egy kávét, teát, forró csokit, mert mindjárt ott van. Egész nap rajtam lóg, kapaszkodik és úgy játszik.

2020. nov. 17. 10:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8 vagyok. Mint írtam 14 hós a fiam. 10 hósan kezdett járni. Nem lett jobb
2020. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
5 vagyok enyém sincs el kocsiban még mindig. En is varom, hogy járjon, mert akkor kivihetem. Most már hideg van ahhoz kint, hogy másszon meg kusszon. Ki kell bekkelni valahogy. Enyém is bútor mellett lepeget, pár hónap és mennek majd. Szerintem van benne egy kis szeparacios szorongás is. Ebben az időben en wc-re se mehettem nélküle. De már mehetek 🙂🙂
2020. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12. Az a baj azzal ha kiveszed a babakocsiból, hogy úgyse arra megy amerre te szeretnéd. 😂😂 Nálunk ez úgy van, hogy ha nincs idő akkor babakocsi, ha ráérünk és/vagy nincs cél akkor sétika
2020. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13 Ja én a kertben gondoltam, úgysem megyünk most sehova amíg tart ez a vacak. Max szülők. De mindenki kertesben lakik. Szoval ha tudna menni, nekünk segítség lenne. Persze célt elérni elhiszem, hogy meg nehezebb 😀
2020. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Úgy igen. Az udvar az tök jó. Mi is ott bóklászunk ha nincs kedvem nagyon nekiindulni. Ds mostanában azért gyakoroljuk, hogy kell kint közlekedni. Persze ordít ha megfogom a kezét 😂😂😂🤗
2020. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!