Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért veszik meg a járássegítő...

Miért veszik meg a járássegítőt, ha előbb-utóbb úgyis járni fog a baba?

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi például úgy kaptuk ajándékba, de a lányom sokáig nem is foglalkozott vele. Sokáig nem akart elindulni, már 15-16 hónapos volt, de semmi jelét nem mutatta a járásnak. Akkor vettem neki egy járássegítő babakocsit, mert volt egy babája és azt nagyon szerette. Gondoltam, had tologassa, és talán így segít a járásban is. Azt szerette és viszonylag sokat használta is.
2020. nov. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez jó kérdés:)Sose vettem,kompot sem,mind a három nagy már és járnak:) A kicsi még nem tart ott..
2020. nov. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
És az összes többit miért veszed meg? Duplo, kockák, formabedobo, csörgő? Van amivel csak pár hónapot játszik. Én azért vettem járássegitöt, mert a lányomnak nagyon tetszett a játszóházban, így vettem egyet használtan, aztán megtanult járni és többet rá se nézett, minden gyerekjátéknak ez a sorsa.
2020. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
A járássegítő nem azért van, hogy azzal tanuljon meg a gyerek járni, hanem a járó gyereknek egy szórakozás, hogy tologathatja. Pluszban van rajta egy csomó pörgő-zörgő ketyere, amit általában szeretnek nyomkodni.
2020. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk pl sokat segített. Mert már rohant volna de csetlett botlott,így belekapaszkodva magabiztosabb lett.
2020. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem vettem, hanem kapta a lányom ajándékba. A sarokban van direkt, hogy ne tudja tolni, amíg nem jár addig nem engedem neki, de egy csomó gomb meg zene van rajta, meg lapozni való, azokkal jól elvan.
2020. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha nem ezt, akkor dobozt, vagy kis puffot vagy akármit is, de tolni fogja maga elott.


Ez zenel, énekel, bestel, csörgő mozgó jatekok vannak rajta.


6 honaposan felállt a fiam és lépegetett, ahol csak tudott kapaszkodni, nem ezért vettük. Imád ezzel "rohanni". Kezünket fogva is sétál, de értelemszerűen ezzel magabiztosabb, mint kapaszkodó nélkül.


Ha nem érett a jarasra, ezzel se fog. Nem ertem miert problema.

2020. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem probléma, kérdés volt!

Köszönöm a válaszokat.

2020. nov. 19. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!