Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog egyedül járni?...

Mikor fog egyedül járni? Érdemes beruházni egy járássegítőbe?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kiváncsi. A kisfiam jelenleg székeket tologatva közlekedik a lakásban, állni segítség nélkül még nem igazán mer, bár gyakran már csak épp hozzáér a bútorokhoz hogy megtámaszkodjon. Mire számíthatok, mennyi idő alatt fog elkezdeni segítség nélkül járni? Szerintetek érdemes beruházi egy járássegítőbe?
2010. ápr. 16. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nemsokára elindul. Én úgy jártam mire megvettem a járássegítőt már nem is kellett,mert pont elindult egyedül. Ti is már nagyon a határán vagytok, én már nem vennék a helyedben. Vagy max valami nagyon olcsót.
2010. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, mennyi idős a babád.

Viszont ha már alig kapaszkodva is tesz lépéseket, akkor pár hét és gyönyörűen fog egyedül is járni. Szerintem fölösleges a járássegítő, tanuljon meg egyedül, találja fel magát - én ezen a véleményen vagyok.

Nálunk nagyon gyorsan mentek a dolgok, mikor felállt, 2 hónap múlva már teljesen stabilan, biztonságosan járt, ekkor még nem volt 10 hónapos.

2010. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Használtan megéri venni, újonnan semmiképen nem. Én Chicco-t vettem 14e helyett 4e ért. Jó lenne amúgy ha a gyereknek lenne egy nagy tere, de 1 másodperc míg a szoba egyik végéből a másikra ért. Hamar megunta így.
2010. ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, kimaradt hogy 9 hós a babám, elég gyorsan csinál mindent (5 és fél hósan mászott, 6 hósan kapaszkodva felállt)
2010. ápr. 16. 14:25
 5/7 A kérdező kommentje:
ha már csak egy-két hónap, akkor nem biztos hogy beruháznék, egyébként nálunk sincs túl nagy hely a nappaliban, erre nem is gondoltam
2010. ápr. 16. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Felesleges járássegítőt venni, én vettem sajnos, de mint járássegítő nem funkcionál, nem tudot vele menni a fiam mivel nem tudott vele megállni mikor ő akart, úgyhogy felesleges találmány. Egyébként eljátszott vele, de nem arra használta amire eredetileg feltalálták. Inkább fogdd a kezét és sétálj vele, hamarosan már menni fog neki egyedül is.

Egyébként gratulálok az ügyes babádhoz!!!!!!

2010. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém szerette a járássegítőt de max.2 hónapig ha használta. Ezért nem érdemes pénzt adni. Különben is feltalálják magukat látod.
2010. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!