Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája nagyon rossz...

Akinek a babája nagyon rossz evő volt miket adott neki ebédre?

Figyelt kérdés
Kisbabám 10 hónapos de alig akar a gyümölcsön kívűl bármit is megenni.Akinek van valami bevált finom ebéd receptje számára kérem, hogy írjon.

2020. nov. 25. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Nekem 14 hós a fiam. Még mindig sokszor alig eszik. Ráhagyom. Ugyan azt az ételt nem tudom elé úgy letenni, hogy ugyan annyit egyen. Értsd pl adok neki tejfölös tésztát (imádja elvileg). Egyszer az egészet bevágja máskor 2 falat után nem kell neki.

Többfélét elvből nem kínálok neki. Szerintem az a válogatóssá válás melegágya.

Szóval ha a tiéd is ilyen akkor sztem mind1. Annyi, hogy 10 hósan már nagyjából azt ette mint mk

2020. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Túrót evett sokat ilyenkor, sima főtt rizst hússal összeturmixolva, kevés rakott brokkolit (sajt, hús, rizs, brokkoli, fokhagyma, tejföl). Szerette a húslevest, a főtt répát. Ezen kívül szinte csak banánt evett normális ételt, egyébként bébiételeket akart, tejpépet és kekszet. Most 14 hónapos, eszik virslit, szendvicset, főzeléket, levest, borsót, müzliszeletet, sült húst, krumplit, édesburit... Idővel majd megkívánja a többi ételt is a babátok, azzal tudtok segíteni, ha előtte, vele együtt esztek. Illetve amikor eteted, adj neki is egy kanalat, hadd kalamáljon vele, néha engedd neki, hogy szetkenje, szeretnek belemászni az ételbe, így ismerkednek vele.
2020. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cukkinit, paradicsomot próbáld, kefíres vagy natúr joghortos tésztát, húsleves levet. Nálunk a hal volt amit először megevett, meg a rizsszemeket csipegette fel. Bele fog jönni szépen lassan.
2020. nov. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!