Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet lekötni egy...

Mivel lehet lekötni egy rettentően nyűgös babát?

Figyelt kérdés

3,5 hónapos. Se hason, se háton, se hintában, se kinn, se játszószőnyegen, se kézben, se a combomra fektetve, se a mi ágyunkban, egyszerűen semmi nem jó. Fél percre kötik le a figyelmét a játékok, ha bohóckodom neki. Sokat szopizik, utána 5 percig nyugodt, mosolygós, aztán megint jön a nyűgösség. Nem fájdalmasan sír, hanem a "semmi nem jó" sírással. Gondoltam, hogy esetleg a foga, mert az is jön, de nem rág folyamatosan mindent, csak erősen nyáladzik.

Mit csinálhatok? Konkrétan már semmi ötletem, és majd megőrülök.



2020. nov. 25. 16:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Próbálom altatni. Szopival alszik el sokszor, akkor van, hogy másfél órát a karomban. Hintában aludt 20 percet. Járókában 2x45 perc minimum.
2020. nov. 25. 18:45
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj nem kritizálni szeretnélek. De! Az, hogy itt ott alszik az nagyon nem jó szerintem. Legyen egy állandó hely, ahol nappal alszik, tedd be az ágyába. A karod meg pláne nem jó, mert lesz az a gyerek 10 meg 20 kiló is. Ha megszokik egy állandó helyet, az később nagyon jól fog jönni altatáskor.
2020. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12-nek igaza van. Én napközben mindig a járókaba tettem, ami a nappaliban van, úgy is itt voltunk egész nap. Este meg a kiságyban, a szobájában.
2020. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem veszem kritikának, sajnos tudom én is, hogy kéne a fix hely nappal is - lehetőleg a kiságya. Próbálkozom vele, hogy átszoktassam oda a nappali alvást is (éjjel a kezdetektől fogva ott alszik, azzal nincs gond), de egyelőre egyszer 20 percet aludt ott a szokásos 45-60 perces délelőtti alvás helyett, második alkalommal pedig felébredt és sírni kezdett, amint betettem az ágyba. Tudom, hogy idő és kitartás kérdése, igyekszem következetes lenni!
2020. nov. 25. 21:23
 15/16 anonim ***** válasza:
Az en fiam 9 hónapos. Nappal kb 8 hónapos koráig nem volt hajlandó az agyaban aludni. Ha betettem, azonnal lőttek az alvásnak. Úgyhogy nekem is hol itt, hol ott aludt. Most már elalszik, ha beteszem nappal is. Elképzelésem sincs mi történt. De egyébként nem volt belőle hátrány hogy hol aludt nappal, attól éjjel teljesen jól aludt a saját ágyában. Néha próbálkozz vele, hátha egyszer ő is átkattan.
2020. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A fix hely nagyon jogos. A kisbaba a körülményekből kapcsolja össze mi következik. Úgy altatod ahogy nektek megfelel de legyen ugyanúgy minden nappali alkalommal, hogy észrevehesse, hogy alvás következne.
2020. nov. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!