Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam rettentően nyálzik,...

Kisfiam rettentően nyálzik, ami nagyon kicsípte a nyakát. Mivel kenjem neki?

Figyelt kérdés
A gyógyszertárban neugranormon pirosat adtak rá, ami használt is egy darabig. Mivel lehetne még kenni? Persze megyünk dokihoz de addig is szeretném kezelni.

2016. febr. 11. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
én mindig neogranormonnal kentem, nem a pirossal, hanem az eredeti kékkel. Mindig rendbe tette a cumi nyomokat, popsit is. A kisebbnek próbáltam Gabi popsikrémmel is, de az nem hozta helyre az arcát, csak a neogranormon (kék).
2016. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Canesten? Nálunk sokat segített.
2016. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En szarazra toroltem es azzal a hintoporral szortam be amit a koldokere adtak. Azt hiszem sparsorium infantum.

2x szortam be estenkent a nyakat es el is mult!:)

2016. febr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kamilla tea, orvos javasola
2016. febr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már csalódtam a kamillateában, nem ajánlom.
2016. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Canesten gombás fertőzésre van, nem ajánlanám. Azért csípi ki a nyakát, mert befolyik a nyála és a redőkben nincs szellőzés, ezért bepállik! Ugyanúgy, mint nyáron az izzadság! Mindkettőre hatásos megoldás a piros festék. Ez egy piros oldat, ami légáteresztő réteget képez a bőrön, levegőzik alatta, de megvédi a nedvességtől és az irritációtól! Patikában lehet kapni és, ha lehet kerüld a hatóanyagos krémeket, mert ha tényleg szükség lesz rá, nem fog hatni! Ez megoldja a gondot és nincs benne vegyszer.
2016. febr. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Kedves utolsó meg tudnád írni annak a kencének a nevét, vagy a gyógyszertárba úgyis tudják mi az?
2016. febr. 13. 11:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Konkrétan az a neve, hogy piros festék, így kell kérned. Javasolnék fültisztító pálcikát, babásat, bumszli végűt, belemártod és bekened vele a kis redőket. Este próbáld neki vattával és babaolajjal kitörölni a redőket, amennyire tudod, aztán jó vastagon kend be ezzel a piros festékkel. Fürdés előtt kend be és lehetőleg ne érje víz se. És vigyázz: ne follyon rá semmire és olyan ruha legyen rajta, amit nem sajnálsz. mert nem jön ki belőle! A védőréteg idővel kopik, 1-2 nap, nézz rá, ha már szép alatta, akkor elég egy kis babaolajjal kenni neki, rendszeresen, fürdés előtt mindenképp! Amíg nem tud rendesen szellőzni az a rész vagy erősen nyálzik, addig figyeld. Olajozd!
2016. febr. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!