Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5-2 éves (kisfiam 18 hós)...

1,5-2 éves (kisfiam 18 hós) eszik levest is és másodikat is?

Figyelt kérdés
Kisfiam ha levest is eszik akkor a másodikat vacsira szokta megenni.Leves után már nem kell neki más.
2010. aug. 11. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is igy van levest sokat eszik a masodik pedig mar nem kell neki.

Keszitsd jo gazdagon a levest.

2010. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez változó! Ma evett másodikat is. De ha húsleves van akkor megeszi a levest meg utána a zöldségeket és kész. Én alvás után szoktam neki adni ilyenkor a másodikat.
2010. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt! Én mindig jó sok zöldséget, tésztát tettem a levesbe, hogy laktató legyen, így jól lakott, aludt egy jót és vacsira megete a másodikat! incs ezzel semmi baj, ha nagyobb lesz már eszik mindkettőt. A lányom most 26 hónapos, ha belakik a levesből, még most is van, hogy a második estére marad!
2010. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ezért csak akkor főzök levest, amikor könnyű a második féle. Ma pl krumpli leves volt és zabpehelyfelfújt.

Egyébként szerintem nem baj, ha inkább levest eszik, a második elmarad. A leves általában tele van zöldséggel, akár hússal is, illetve nem mellékes a leves által bevitt folyadék mennyisége. A leves nagyon egészséges.

Van, hogy a leves után nálunk sem kell már a második, de akkor azt megeszi később! Manapság nem divat a leves, de a fiaim nagyon szeretik, úgy veszem észre, hogy az jobban is esik nekik.

2010. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk egy merőkanálnyi leves, és egy kistányérnyi második a menü. Ha kér még kaphat egy pici krémtúrót desszertnek, de ezt már csak ritkán kéri. Nagyon leveses nincs is olyan leves, amit ne enne meg. A másodikból már válogatósabb, van olyan zöldség amit levesben szívesen megeszik, főzelékben már kevésbé.
2010. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!