Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a velemenyetek a polya...

Mi a velemenyetek a polya rendszeres hasznalatarol?

Figyelt kérdés

2020. nov. 28. 17:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%
Én megbántam, hogy nem használtam. Néha betekertem egy takaróba, úgy sokkal jobban aludt a fiam. Nagyon erős volt neki a moro-ja.
2020. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
9%

"Ha ártalmas lenne, akkor a kórházba se csomagolnák őket úgy be."


Ez csak a MAGYAR kórházakban szokás, máshol nem és nem véletlenül!

2020. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
#12-es ez nem igaz, hogy csak a magyar kórházakban szokás. Pl.Amerikában is.
2020. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%
Mi három hétig használtuk. Kényelmetlen volt benne a szoptatás sőt alvásnál meg sem tudott moccanni benne. A régifajták jobbak voltak. A mostaniak nem igazán jók szerintem. Nem tartotta a fejét sem alul pedig túl szoros volt. Ha lazábban kapcsoltam össze folyamatosan szétugrott a tépőzár. Macerás szerintem.
2020. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Derjaderja ***** válasza:
100%

Visszakerült a pólya az alvásszakértők javaslatai közé is, nem véletlenül.

Az káros ha ébren abban van a baba.

2020. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%
Az első 6 hétben használtuk, akkor nagyon jól jött, mert nem aludt a kislányunk hason és nagyon erős volt a moroja. 30-szor is széttárta a karját és nem tudott tőle elaludni. Hason nem aludt. A dokinőnk javasolta, hogy szoktassuk át hasra. Átszoktattuk, azóta nem kell, de az elején nélkülözhetetlen volt nálunk.
2020. nov. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
51%

Én kényszerzubbonynak hívtam,nem sokat, de használtuk. Ha lesz második csak azt fogok használni.

Nagyon hasznos ameddig el nem kezd forogni a baba. Akkor kell áttérni hálózsákra (!).

Van belőle téli, nyári, patentos, kötős..

1.Nem tud kapálózni a kicsi,nem tud így kárt tenni magában.Akaratlanul is bele kap a szemébe, megkarmolja az arcát, bele akad az ágyban lévő dolgokba, baleset veszélyes LEHET nélküle altatni.

2.Biztonság érzetet ad, sokkal nyugodtabban alszanak.

3.Mozgathatóbbak mint nélküle.Ha menni is kell valahová csak kiemeled vele,bele teszed egy Mózes kosárba vagy baba kocsiba és mehettek is.

4.Melegen tartja.Vigyázni is kell nehogy túl legyen öltöztetve.


1 éves kor alatt nagy, gyerekeknek való takarót használni nem javasolt, főleg nehezet mert megfulladhatnak tőle a babák.Fejükre húzzák, bele akadnak. Persze ez nem minden napos dolog, de nagy a kockázat,külföldön erre külön felhívják a figyelmet a védőnők.

2020. nov. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
34%
Egyik gyerekemnél sem használtam, szerencsére nem igényelték. Az elsőnél a kórházban ráadták, nekem nagyon kényelmetlen volt vele, rossz a forgása, merev, úgyhogy gyorsan kiszedtem belőle.
2020. nov. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
55%
"Fogása" akart lenni, bocsánat.
2020. nov. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Kórházban angol pólyát adtak ra, melegen tartotta, keze szabadon volt .


Itthon alváshoz beleraktam párnázott kokuszpolyaba, amikor nyűgösebb volt akkor összekötöttem, mert akkor megnyugodott (olyan pozban volt mint az anyaméhben ), De mikor szépen aludt akkor csak rajta feküdt. De a kalimpálásra tenyleg jo ha be van kötve.


Nekünk nem a "kényszerzubbony"-os volt, hanem a "hazahozós" kokuszmatracos kipárnázott pólya, de a másodiknal tervezem az előbbi megvételét, mert sokszor takaróba csavartam en is es olyan szepen aludt 3 órákat is.

2020. nov. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!