Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a velemenyetek a polya...

Mi a velemenyetek a polya rendszeres hasznalatarol?

Figyelt kérdés

2020. nov. 28. 17:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Én Ausztriaban szültem nemreg. Itt sincs pólya, nem is igazán értették hogy mire gondolok, viszont egy lepedő szerű kendobe tettek a babát. Elég szorosan, tehát ennek is az volt a lényege és a funkciója mint a polyanak. A nővérke azt mondta hogy mivel a baba ezt a szoros "olelest" szokta meg az anyaméhben, megnyugtatja és jót tesz neki. Szerintem ebben lehet valami, igaz az én kisfiam nem szerette ha így lekotoztem.. Ennek ellenére ha lesz kisteso be fogok szerezni egy polyat. Mellesleg amíg nagyon pici a baba és jönnek látogatni, megfogjak, jobb ha a pólyavan van. Sokkal jobban fogható, nem kell félni higy esetleg valaki nem úgy tartja ahogy kellene.
2020. nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
41%
Én a gyermekemet pólyáztam mindaddig amíg nem forgott. Éjjel mindig abban aludt. Szerintem hasznos, melegen tartja és "összetartja" a babát.
2020. nov. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!