Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől van az, hogy kifolyik...

Mitől van az, hogy kifolyik oldalt a libero pelenkából a pisi? Pedig nemrég cseréltem, és igyekszem mindíg jól megszorítani a derekán!

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden gyerkőc más - próbálj ki másféle pelust. A Libero nekünk sem passzolt, amíg kisebb volt a gyerkőc, most már az is ok. A méret gondolom jó?
2011. okt. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, próbálj ki mást! Nekem az 5-ös papmpers csorgott ki mindig, váltottam, több baleset nem volt.A második gyerekemnek meg pont az 5-os pampers vált be!
2011. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

fiú?, kuki lefelé néz?

Nálunk eleinte ez volt a gond, a derekánál folyt ki a pisi.

2011. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbálj ki mást.Én is így jártam a liberóval,nekem a tescós(zöld csomagos) és a Huggies jött be.
2011. okt. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, ki kell próbálni más márkát. Engem személy szerint a Liberoval a térképről is le lehetne kergetni, másik nagy "kedvencem" a Pampers. Minden kifolyik, mindent átenged, sz..r az egész. Nálunk a Huggies lett a befutó, amióta azt használjuk, nem volt baleset. Már a második babóval használjuk ezt a márkát.
2011. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. okt. 11. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!