Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár nap múlva babám 1 éves...

Pár nap múlva babám 1 éves lesz. Igény szerint szoptatok, az igénye nagy, én viszont szeretném már elválasztani. Másnak is ment nehezen?

Figyelt kérdés
Nem hagyja, hogy kiváltsunk egy étkezést, állandóan csak szopizna, elaludni sem tud máshogy. Most már szeretném elválasztani, de nem tudom, mit csinálok rosszul. Tud valaki segíteni, hogy hogy csináljam, hogy a babám ne legyen morcos, ha nem kap cicit? Bármennyit eszik, utána 1 órával már szopizni akar...
2010. aug. 11. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy ne legyen morcos, na úgy nem fog menni, akárhogy is próbálod...

Nálam bevált, hogy egyik naptól nem adtam neki cicit, pedig cicifüggő volt. Pár nap kereste, de mondtam neki, hogy már nagylány, tejcsit iszik, és elhagyta.

Féltem tőle, de könnyen ment.

2010. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit szokott még enni??Amit nagyon szeret??Mi már váltottunk tápszerre.Azt megeszi utánna egy kis tea és alszik is!!Nehéz volt de megcsináltuk!!Az én babám még csak 9hónapos volt mikor elválasztottam!!
2010. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tápszert sosem ivott, s nem is szándékszom megismertetni vele, hiszen már 1 éves, nincs szükség rá.

Vannak kedvenc ételei, gyümölcsök, pépek, csirkemelles variációkat nagyon szereti, kedvence a banán.

Én is félek, hogy mit reagálna, ha nem kapna cicit, sose hagyom sírni, ezért nem szeretném drasztikusan elválasztani. Aztán lehet, hogy könnyebben viselné, mint gondolom, de egyelőre nem mertem kockáztatni...

2010. aug. 11. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!