Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos gyerekem orra...

11 hónapos gyerekem orra esett és vèrzett az orra. Szerintetek lehet baja?

Figyelt kérdés
Ott alltam mellette,de már nem tudtam megfogni,és tèrdelèsből orra borult,nagyot. Mikor felemeltem pár csepp vèr folyt neki. Azota nyugodt,eszik,iszik. Ugye nem tört el? Ügyeletre a covid miatt legvègső esetben mennèk.
2020. nov. 29. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az orrtörésnél ömlik a vér, bedagad az orr, és elég csúnya színe is lenne. Írtad is hogy csak pár csepp vér volt. Valószínűleg enyhe felületi sérülés. Ha eltört volna neki, akkor meg se nyugodott volna, mert nagyon fájna neki. Nem lesz semmi baja :) Nagyon kis strapa bírók.
2020. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. 3-4 csepp volt,de megijedtem. Egyelőre nem dagadt be.
2020. nov. 29. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyerekkoromban eltört az orrom. Na annyi vért csak szüléskor láttam.

Nem lesz baja a babának. A 2 éves fiam is tegnap esett neki az ágynak, neki is vérzett. Ilyenek még lesznek.

2020. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi,ezt nem tudtam,hogy ennyire omlik toresnel. Azt hittem inkabb a duzzanat,kek zold foltok varhatoak.
2020. nov. 29. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!