Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-11 hónapos babások,hogy...

10-11 hónapos babások,hogy áll a babátok lába? Talpon áll amikor feláll?

Figyelt kérdés

Kora szülött volt a babám,és már akkor szóltak,hogy "koraszülött lába van".Vagy legalábbis az orvos így mondta.Kicsit így..kifelé mutat a lábfeje. _/ \_

9 hó vége felé elkezdett tárgyakon is mászni, felállni,arrébb lépegetni,de aggaszt a lába.Még mindig kifelé áll,pedig tornáztatom csecsemő kora óta ahogy az orvos javasolta.Vagy mindenkié ilyen ilyenkor még,nem egyenesen előre néznek a lábfejek?

Nem mindig csámpázik oldalra egyébként,össze-vissza ácsorog rajta,ahogy sikerül épp megtámaszkodni rajta.Ha kiegyenesítgetem neki akkor sem fáj,vagy nem zavarja,de nem is marad úgy.

Kúszásnál is többnyire szét áll.Forgatja is.Érdemes vele esetleg ortopédiára menni,hogy megnézzék nincs-e baj?


Ne nézzetek hülyének,nagyon első gyerek. ^^'



2020. dec. 7. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj vele ortopédiára.
2020. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most megnéztem két hónapnyi képet, tök össze-vissza van. Amikor nagyon előre felé néz valamit, akkor előre állnak, de ezen kívül mindig mozgásban van így kifelé tartja ahogy fordul el stb. Az én babám teljesen átlagos mozgásfejlődésű, így én nem merek ilyet mondani neked, hogy nincs baj és ne menj orvoshoz...
2020. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fura.. az én fiam is koraszülött és neki meg befelé állt nagyon a lábfej, és mi is megkaptuk, hogy tipikus korababa, nekik áll így... na ennyit erről.


Szerintem is vidd el ortopédiára.

2020. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lizababa világa-ismered a vlogot a youtube-on?


Ott is kifelé állt a baba lába. Azt mondta a doki, hogy nem állhat még fel. Csak ha megerősödik.

2020. dec. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!