Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos baba hirtelen fél...

11 hónapos baba hirtelen fél a fürdetéstől?

Figyelt kérdés
Sosem volt eddig gondja vele, a hajmosással sem, sőt kifejezetten szerette. Pár hete azonban vizet nyelt sajnos és azóta sikít, amint a kád közelébe kerül. Már próbáltuk az icipici babakádban is nagyon kevés vízzel, de attól is fél. Bárkinek hasonló tapasztalata? Mit lehet tenni?
2020. nov. 20. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
És ha esetleg egy darabig együtt furdenel vele? Hátha...
2020. nov. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk minden ok nélkül kezdődött ez. Feláll, kapaszkodik kifelé. Nem jöttünk még rá mit lehet tenni. 1 éves. Ami esdig tetszett az már nem. Se új játékok semmi.
2020. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Lányomnál is volt egy ilyen időszak. Próbáltunk kis kádat másik szobában, nem kádban hanem zuhanyzóban. Kipróbáltam, hogy egyik este csak "cicamosdott" át töröltem meleg vizes törölközővel(ennél a verziónál nem volt üvöltés) Nekünk az vált be, hogy vele zuhanyoztam egy pár napig. Ez se tetszett neki, de legalább biztonságban érezte magát mellettem. Aztán ahogy jött úgy ment is ez a probléma kB egy hétig tartott ez az állapot.
2020. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!