Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok,...

Mennyi idős volt a babátok, amikor az autósülést menetiránnyal megegyezően raktátok be?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb. 8-8,5 hónapos. Addig bébihordóban vittük menetiránynak háttal, aztán vettünk 9-25-ös autósülést, és azóta ismét szeret kocsikázni. Nézelődik belőle, élvezi, hogy kilát, és még aludni is tud benne, ha akar (dönthető támlájú).
2010. aug. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nekünk 11kg-ig lehet használni a hordozót, és a kisfiam 10700g. Már nem merem belerakni. Most 7 hónapos, és pont ma fogjuk "beüzemelni" a 9-25kg-ig való gyerekülést.
2010. aug. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
10 hónapos a lányom és nem tudom,hogy merjem-e megforditani.Nekünk már rég kinőtte a hordozót.
2010. aug. 12. 09:14
 4/8 anonim ***** válasza:

8 hónapos volt a lányom, amikor normál 9-25 kg-os gyerekülésbe áttettük.

Bár még kicsi volt, de az overál miatt már nem lehetett bekötni a bébihordozót, nem érte be.

Az új ülést 3 fokozatban lehet állítani, még a félig fekvő pózt állítottuk be neki.

2010. aug. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt ha kinőtte a hordozót, akkor NEM SZABAD beletenni a babát, mert nem biztonságos. Másrészt meg 10 hónapos babát már bőven menetiránynak szemben kell utaztatni!
2010. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem is tettem bele.Rég kinőtte a hordozót,ezért 0-18-kg autósülésünk van.Azt azért nem hiszem,hogy már régen meg kellett volna forditani,mert még nemrégen ül stabilan egyedül.
2010. aug. 12. 09:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, azt hittem, már régebb óta ül stabilan, meg nem is értettem ezt a hordozós dolgot. A lényeg: megfordíthatod nyugodtan!
2010. aug. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 12. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!