Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idös kortól lehet a...

Mennyi idös kortól lehet a babát menetiránnyal megegyezöen tolni a kocsiban, tehát nekünk háttal?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak ilyen kocsim volt. Első pillanattól menetiránnyal megegyezően toltam. Egyiknek sem lett baja. ;D
2009. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen h... kérdést, már bocs.

Nekem lehet fordítgatni és én úgy szoktam tolni, hogy a nap ne süssön a szemébe.

2009. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem,hogy kb. mikor nem igényli a baba,hogy a szüleit lássa kocsizás közben, mikor érdekli inkább a külvilág?
2009. júl. 20. 21:41
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Nem kérdeztésl hülyeséget.


Én azt olvastam, hogy sokkal kiegyensúlyozattabbak lesznek azok a babák, akiket sokáig toltak úgy, hogy közben látták a szüleiket. (ezt kísérletekkel igazolták, nem én találtam ki, mielőtt még lehúznak)


Az én kislányom 9,5 hós, nekünk is két irányból tolható kocsink van, de én még mindig úgy sétáltatom, hgoy velem szemben van. Néhányszor próbáltam átfordítva, meg a sportkocsink is csak előre néz, de olyankor folyamatosan forgott hátra, hogy lásson, így maradt velem szebmen :)


Próbáld ki, a te babád, hogyan reagál!

2009. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is lehet változtani, hogy menetiránnyal szemben vagy avval ellenkezően üljön a baba. Én kb. 10 hónapos kora körül fordítottam meg és látom élvezi, hogy nézelődhet. Viszont ha elalszik rögtön megfordítom mert mikor felébred jó, hogy rögtön látjuk egymást.
2009. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a babám 8 és fél hós NAGYON érdeklödö ő-t már lehetne ugy tolni mert sokszor mintha én takarnám a külvillágot és kibujik kicsit oldalra. De én meg igénylem hogy nézhessem az arcocskáját.Ugy ragaszkodok hozzá pedig a második csemete,.
2009. júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 hós kora óta előre fordítva tolom, direkt azért, hogy tudja, a séta nem anyáról szól. + a babakocsim is olyan, eleinte hordozót raktam a vázra, majd a sportrészbe a mózest.

Most 8 hós, nem igényli, hogy lásson, ha sétálunk.

2009. júl. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kb 4 hós korától mikor már felemeltem a háttámláját és úgy sokkal jobban tudot nézelődni.
2009. júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!