Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a 6 hónapos babám...

Baj ha a 6 hónapos babám cicin alszik el?

Figyelt kérdés

Ha már nagyon fáradt, nyűgös, sírós, látszik, hogy már nagyon kéne aludnia, akkor mellre szoktam tenni. Szív párat és már be is aludt. Van, hogy este is így alszik el, mert a kiságyában szenved. Különben elég hosszan tudna sírni.

Lekéne erről szoktatnom? Hisz nem lehet majd állandóan mellre tenni.


2020. dec. 12. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem baj
2020. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ezt senki sem fogja neked megmondani, vagyis de, sokan szeretnek ilyesmit elítélni és megmondani a frankot. Én azt az elvet követem, hogy ami a babának, nekem és a férjemnek jó, az oké.nem érdekel más véleménye. Nálunk időszakok vannak, pár hétig ez válik be, pár hétig az. Egy időben én is cicin altattam például, pedig azelőtt ez nem volt kérdés sem. Én ahhoz tartom magam, hogy ami működik és elfogadható, azon nem változtatunk. Aztán úgyis pár hét, hónap és már nem fog működni, akkor keresek más megoldást. Én ezzel a hozzáállással először cici nélkül altattam, aztán jött a szopis elalvás korszaka, majd ringatva altatás, egy éves korára már egymaga elaludt a kiságyban és el is tudtuk hagyni a szopit teljesen. Szóval egyáltalán nem igaz, hogy ha most éppen úgy altatod, akkor még öt éves korában is az kell neki. Próbálj meg minden okoskodót kizárni, és a ti adott helyzetetekre megoldást találni, ha most a cicin altatás az, akkor az a jó. Senkinek semmi beleszólása, ez a ti életetek és tudod, boldog anyuka, boldog baba. Sok sikert
2020. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Teljes mértékben osztom #2-es véleményét.
2020. dec. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Derjaderja ***** válasza:
68%
Dehogy baj.
2020. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Az enyém 5hónapose és este még fixen cicin alszik el. Ez bevált nekünk.

Napközben általában nem. De pl.ma alvás időben nem aludt séta közben, mire hazaértünk jött az evés idő és miután jól lakott, kidőlt még a cicin, hagytam vagy múlt héten nyűgös volt sokszor (foga jön), akkor is többször csak a cici nyugtatta meg, ott tudott pihenni.

Én is a #2-el értek egyet. Majd alakul folyamatosan.

2020. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Az 1 évesem cicin alszik el. Soha megsem fordult a fejemben,hogy ez baj. De miért,aki azt mondja mivel magyarázza? Legalább nem kell ringatni fél órákat,nincs szenvedés. Szépen lecsendesedik cicin és elalszik.
2020. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Másfél évesem is így alszik el és nekem is jó, neki is. Más véleménye nem érdekel :)
2020. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld!

Most már csak azt nem tudom hogyan lehet kivitelezni a lefekvés előtti “fogmosást”. 2 fogacskája már kibújt. Védőnő mondta, hogy elég a nedvesített textilpelussal átdörzsölni. Na de ha belaszik cicin akkor hogy? 😬

2020. dec. 13. 21:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg az esti fürdésnél
2020. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!