Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vihetem ki a babámat...

Mikor vihetem ki a babámat egy sétára?

Figyelt kérdés
Ma 10 napos a babám. Az ajtó vagy ablak nyitva van rá már szinte egész nap, de ki még nem vittem. Mikor és mennyi időre vihetem ki és mibe öltöztessem fel?
2010. aug. 12. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a decemberi babámat már levegőztettem 1 hetesen.

Jó idő van, jó meleg, nyugodtan menjetek sétálni. Egy vékony rugi vagy body elég rá vékony sapival.

2010. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én tavaly szeptemberben szültem, 3 naposan már volt kint 4-5 percet, aztán naponta egyre többet. Kint aludt, jól bebugyolálva. Sosem volt megfázva. Szerintem nyugodtan vidd ki, remek az idő.
2010. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De du. 4 után menjetek, ne tűzzön rá a nap!
2010. aug. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már nyugodtan kiviheted. Kint lehet, hogy melegebb van, mint bent. Ha úgyis nyitva vannak az ablakok, hozzászokott a levegőhöz. Én aug. végén szültem, 4 naposan már kivittem a kislányomat, a doki és a védőnő is csak bólogattak, hogy így a helyes. Csupán arra figyej,hogy árnyékos helyre vidd és vagy késő du. vagy de. 10 előtt. Elég meleg van, így elég 1 réteggel több ruha rá, mint ami neked jólesik. 30 fokban neki is elég egy napozó+ egy vékony takaró vagy i takaró nélkül. Amiben bent van, bőven elég kintre is, hisz nem gondolom, hogy bent melegebb lenne nálatok, mint az udvaron. Nálunk a kórházban is csak egy body volt a babákon... túlöltöztetni se jó, nem is egészséges.
2010. aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!