Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minek gyerek 20-25 évesen?

Minek gyerek 20-25 évesen?

Figyelt kérdés

En 23 eves ferfi vagyok, baratnommel elunk egyutt. Nem tervezunk gyereket 30 elott. Mind a ketten a karrierre epitunk, elmenyekre.


Sokan huszonévesen minek vagnak bele a gyerekvallalasba ha normalis vegzettseggel sem rendelkeznek? Illetve normalis munkaval, sajat lakassal stb.


Hogy kepes valaki gyereket csinalni amikor meg valojaban o is egy gyerek?



2020. dec. 13. 10:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%
Elég baj, ha 23 évesen gyereknek érzed magad 25 éves korodig, úgy, hogy együtt élsz a barátnőddel.
2020. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem magamra gondoltam, hanem azokra akik bevallalnak egy gyereket 20-25 ev korul es se munkajuk, se jovokepuk, se lakasuk nincsen. Az ilyen csak a gyerekkel b*szik ki.
2020. dec. 13. 10:43
 3/30 anonim ***** válasza:
86%

Ez azért változó ki mennyire érett 25 évesen.

Nekem ekkorra már volt saját lakásom, autóm félre tett pénzem.

A férjem már 30 felett volt, szintén saját egzisztenciával. Mindketten iskola mellett már dolgoztunk. Senki nem tett alánk semmit. Érett fiatalok voltunk már akkor mikor megismerkedtünk (én 20 voltam)

Addigra én már végeztem a bulizós korszskommal. 5 év alatt sokat utaztunk szórakoztunk (színház, túra stb) Szóval az h ti nem vagytok érettek 30 éves korotok előtt gyerekvállalásra, nem azt jelenti h mindenki hülye.....

2020. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy 29 éves nő vagyok 22 hetes kismama, van saját házunk, autónk, jó állásunk a férjemmel. Ennek ellenére mi sem szerettünk volna gyereket hamarabb, de 25 évesen is, sőt 23 évesen is érett voltam, nem éreztem magam gyereknek, hiszen már nem voltam az.

Engem meg hidegen hagy ki, mikor, milyen körülmények között vállal gyereket, mindenkinek joga van eldönteni mit, mikor akar, mindenki úgy élje az életét, ahogy neki jó.

1# voltam

2020. dec. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindenki gyerek huszonévesen, azért ez elég szubjektív. Én 26 évesen szültem, a férjem akkor 27 volt (most két éves a fiúnk) Mindkettőnknek van diplomája, én mielőtt szültem 4 különböző országban dolgoztam, világot làttam és a gyerekünk születése előtt 1 hónappal saját házunk is lett, igaz hitellel az önerőn felül, de ha hitel mentes házra várnék örökség nélkül, lehet 40 évesen szültem volna, azt pedig ha van választásom, akkor inkább nem. Így fiatalon volt egy gondtalan terhességem, makkegészséges babával, ezt nem kockáztatnám, ha nem muszáj.
2020. dec. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Én csak azt nem értem hogy az embereknek ennyire unalmas az élete hogy már 30 előtt gyereket akarnak?


Nem surget senki, akkor minek szulni mar huszonévesen? Igen most johet az hogy jaj mert kesobb veszelyesebb. De nem 50 eves korra gondoltam hanem mondjuk 35

2020. dec. 13. 10:50
 7/30 anonim ***** válasza:
86%

Hidd el 30 évesen sokkal kevesebb türelmem van a gyerekhez, mint az elsőhöz 26 évesen volt....

Ez egyáltalán nem arról szól h unalmas az életünk.

Vágytunk rá, akartuk a lányunkat.

Ennyi erővel a ti életetek unalmas lenne ha nem járnátok utazni?

Tehát egymás társasága nem elég számotokra?

Mindent lehet ilyen agresszív pesszimista, sőt rosszindulatú módon nézni

2020. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
43%

Parancsolj, nézd meg a harmadik táblázatot, anyai életkor a 21-es triszómia kockázata az első trimeszterben. Minden kockázat nő az életkorral, 30 felett pedig ugrásszerűen nő.

[link]

2020. dec. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem mondjuk 28 évesen született gyerekem, és az egzizstencia is addigra lett meg, de azért azt is látom, hogy van előnye, ha 25 előtt születik meg a gyerek: pl belefér jobban a 3 gyerek, mikor felnőnek, meg te is aktívabb vagy. Azért most 36 évesen születik meg a harmadik gyerekem, már más kicsit
2020. dec. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Magaddal foglalkozz ne mással. Ha nem vagy gyerek akkor más ne érdekeljen.
2020. dec. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!