Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babánknak 1 hónapja...

2 hónapos babánknak 1 hónapja be van repedezve a végbélnyílása. Nem látom hogy fájna neki de engem nagyon aggaszt, hogy szinte nyílt seb van ott neki. Mivel kenjem neki?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de nem értem miért nem vitted még orvoshoz vele.Bármilyen fertőzést összeszedhet így.Gondolom sudokrémet próbáltad már.Ha nem hat akkor másról van szó.

Én nem hagynám ilyen sokáig így,akkor sem ha nem fáj neki.

2008. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt, nekem a dokim neogranormon kenőcsöt javasolt.ezzel kentem neki a végbélnyívásánál. szépen helyrejött. Biztosan a nagy erölködésben repedt ki, ne izgulj nem lesz gond!
2008. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el gyerekorvoshoz, és ő megmondja mit használj rá!
2008. dec. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A védőnénink azt mondta ne foglalkozzak vele.
2008. dec. 1. 10:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk ugyanez volt és kiderült, hogy a szájpenész okozza. Azok fehér pettyek a baba szájában és a nyelvén. Mivel ez 1 gomba, lenyeli és a végbélnyílást is megtámadja. A szájpenészt kell először kezelni és 1 speciális gombaölő popókrémet is kaptunk. 1-2 nap múlva minden elmúlt.
2008. dec. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát tiszteltetem a ve´dönödet!!!!!!

Mi az,hogy ne foglalkozz vele.....Kend sudoremmel ha´tha javul,de szerintem elözször gyerekorvos e´s ö biztosat mond.....

2008. dec. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!