Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondják olyan könnyen,ho...

Miért mondják olyan könnyen,hogy amíg otthon vagy a babával tanulj valamit?

Figyelt kérdés
Valóban alaposan tanulni sok idő,és ha valaki igényes akkor nem a 2esre hajt. És a baba nem csak úgy van és nő mint a gomba, játszani, tanítani,etetni, altatni,öltöztetni,vigasztalni kell .+háztartás. Miért olyan egyértelmű h emelett tanulni is lehet?

2020. dec. 19. 21:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
Nekem olyan mondott ilyet, akinek nincs gyereke 🤷🏼‍♀️
2020. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%

Minden anya és baba más.

Mindenki tudja mi a határ nála.

Van akinek simán befér a napirendjébe,de van akinek elképzelése sincs mikor tudna arra időt szánni.

Én tudtam. Egy 8 hós ecdl képzést végeztem el,plusz ezzel egyidőben egy 2 hós babajóga oktatóit.

2020. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
59%

Az enyém megy bölcsibe majd és így vállalom be a tanulást.

Nem tudnám csinálni, nem tudok fókuszálni.

2020. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%
Tisztelet a kivételnek, de legtöbbször olyanok osztják ilyenről az észt, akiknek szinte bármikor rendelkezésre állnak a nagyszülők és rokonok, hogy vigyázzanak a babára.
2020. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
4essel ertek egyet. Nemcsak a tanulasra kell ido, hanem ha olyan a kepzes pl. ahol van gyakorlat is be kell jarni, ha nem is mindig de eseti jelleggel biztosan. Tovabba vizsgazni is kell. Ezt a legtobben csak nagyszuloi segitseggel tudjak megoldani.
2020. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

Babafüggő is, láttam már olyat, amelyik mellett kb. bármit lehet csinálni, pl. tanulni is. Az enyém mondjuk pont a másik véglet volt 😅

Én azt nem értem még, hogy az elbutulás miért nem folyik ugyanúgy a csapból is, mint a szülés utáni depresszió (egyébként nagyon helyesen). Engem soha senki nem figyelmeztetett, hogy így járhatok, és hogy ez is lehet akadálya a tanulásnak. Oké, biztos nem olyan gyakori, mint a szülés utáni depresszió, de nem hinném, hogy én lennék az egyetlen a világon, akit érint...

2020. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
76%

Én is úgy vettem észre ahogy a #4 látja.

Biztosan van olyan is aki a baba +háztartás mellett megtudja csinálni. (nekem nincs ilyen ismerősöm) De a nagy többség egy szombaton egész napos képzést csinál adfig apa, mama, sitter stb tud a babával lenni.

Én is szerettem volna tanulni, de sajnos a férjem munkahelye akkor váltott át a 6 napozásra 😓 így esélyem nem volt tanfolyamra. (a mamák 150kmre vannak)

Hétközben pedig a gyerek mellett nem ment volna (se a tanulás, se a suliba bejárás) nehéz eset a lánykám 😉

2020. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
34%
Azért, mert ha vissza akarsz menni dolgozni, akkor könnyebb elhelyezkedned. Én a második diplomámat fejeztem be úgy, hogy a fiam 1 éves volt akkor. Nehéz volt nagyon, mert ő kiskorában asztmás volt. Ezért rengetegszer kellett orvoshoz mennünk. Illetve az asztma miatt nagyon rosszul aludt éjszaka. Nap közben is rengeteget foglalkoztam vele. De az utolsó évnél nem akartam ott hagyni a sulit. Szinte nem aludtam abban az időben. Megért a tanulás Gyes alatt. Nagyon jó munkahelyem lett. A fiam sem szenvedett semmiben hiányt egyébként. Nagyon okos. Szerintem azért, mert tényleg rengeteget tanultam vele. :)
2020. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
Nekem eszem ágában sem volt tanulni baba mellett, mert segítség híján nem akartam zombiként létezni, hanem élvezni a gyerekkel töltött időt. Jól fizető munkahelyről jöttem el szülni, de tudtam, hogy oda nem fogok visszamenni a távolság miatt, mégis gyorsan találtam új helyet, amikor eljött az idő.
2020. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
58%

Ahol felcserélődik a sorrend és az anyuka az iskolapadból kiesve, megfelelő végzettség, képzettség és/vagy gyerekkel nem kompatibilis munkahelyről megy szülni, ott kézenfekvő, hogy addig tanuljon, míg otthon van és kap ellátást...

Én nem éreztem szükségét, mert mindenem megvolt mire gyereket vállaltunk (diploma, több nyelvvizsga, jó mhely...), nem akartam a gyerektől (és magamtól) ellopni az időt.

2020. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!