Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez lenne a szeparációs szorongás?

Ez lenne a szeparációs szorongás?

Figyelt kérdés

A babám 6 hónapos ezért nem vagyok biztos benne. Úgy tudtam, hogy a szeparációs szorongás később jön elő.

Amikor anyámmal van míg én csinálom a dolgaimat akkor tök jól elvan vele. Egy idő ha megjelenek majd újból eltűnök akkor sírva fakad, de ez gyorsan elmúlik, mert aztán valamelyik játék le is köti.


2020. dec. 20. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet az is, meg nem is. 6 hónaposan már előfordulhat, de valóban többnyire inkább később jelentkezik. De sok cikk írja, hogy már ekkor is jelentkezhet. Lehet hogy ennyivel megúszod de az is lehet hogy rosszabb lesz. Van akinek nincs is, és az is teljesen normális.


Nálunk 8 hónaposan kezdődött, iszonyú volt, ha csak félre néztem már üvöltött, mint akit nyúznak. Ha pisilni mentem szabályosan örjöngött. Kb 2 hónapig tartott, aztán szépen ismét elfogadta az apját is, meg a nagyszülőket is.

2020. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!