Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fitymaszűkület miatt műtét 2...

Fitymaszűkület miatt műtét 2 évesen?

Figyelt kérdés
Nem a bőr van letapadva,hanem szűkülete van a fiamnak.Olyan szűk a fitymája,hogy ha hátrahúznánk,akkor berepedne neki.Az orvos hátrahúzta neki,szépen kilátszik a makkja,de sajnos berepedt több helyen is a fityma.Urológus azt mondta,hogy műteni kell,mert ez nem letapadás,hanem szűkület.Valakinek a kisfiát műtötték kb. 2 évesen?
2010. aug. 12. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Írtam neked priviben, ha nem gond!
2010. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Milyen műtétet akarnak csinálni? Bemetszés, fitymaplasztika, részleges metélés.... ezek jók.

Ha teljes körülmetélést akarnának, akkor hagyjátok ott őket. Biztos, hogy az nem fog kelleni. És sok hátránya van, én magam is átéltem és szenvedek vele a mai napig.


Óvatosan a privát levelek küldőivel!

2011. máj. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A válasz írója 45%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 05-15 03:41


Milyen jogon kérdőjelezed meg más ember szavahihetőségét?!

2011. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Senkiről nem gondolom, hogy nem szavahihető, de az tény, hogy fitymaszűkületnél - kivéve a durva cukorbetegeket - elég a bemetszés, plasztika, vagy legvégső esetben részleges metélés.
2011. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!