Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tartsuk a babát a kiságyban?

Hogy tartsuk a babát a kiságyban?

Figyelt kérdés
A lányunk egy hetes. Van neki egy szép kis agya, a gond az, hogy éjjel nem hajlandó benne aludni. Mindig megy az obegatas, aztán ha berakjuk magunk közé az ágyba, onnantól mintha elvágták volna.bhogyan tudnánk elérni, hogy megmaradjon a kiságyban? (Ami egyébként rögtön a mi agyunk mellett van, szóval még a társaságunk az sem kell nélkülöznie)

#Baba kisagy
2020. dec. 24. 22:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
78%
De mi az, hogy minek vállalt gyereket?!? Nem is ismeritek a kérdezőt, de ítélkezni azt nagyon ügyesen tudtok. Az, hogy valaki nem akarja a szülői ágyban, maguk között altatni a gyerekét, mióta egyenlő azzal, hogy nem akar vele foglalkozni?? Hol írt olyat, hogy nem akar vele foglalkozni? Mert szerintem sehol. Egyszerűen csak a saját ágyában akarja altatni a gyereket, ez a nagy “bűne”.
2020. dec. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
24%
Nem is értem hogy ha el van köztetek akkor mi a gond? Titeket akar veled akar lenni ez így van jól
2020. dec. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
87%

"Akkor minek vallal gyereket? Ha meg ennyire kicsi koraban se akar vele foglalkozni? Erre irj valamit legyszives."


Téged meg miért vállalt édesanyád, ha egy kötekedő, undorító embert nevelt belőled?

Egyébként meg az, hogy valaki nem akarja, hogy a gyerek köztük aludjon, az egyenlő azzal, hogy nem akar vele foglalkozni? Gratulálok! Édesanyád meg üdvözlöm.

2020. dec. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
28%
Én nemtudom, de úgy voltam vele,hogy mivel vágytam rá és megszületett,rendesen szarul éreztem magam, ha nem volt a közelemben. Óbégat....1 hetes. Tényleg azt várod,hogy leteszed majd nyugiban marad? Tudod milyen rohadt nagy neki még a világ?
2020. dec. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
73%
Attól még, hogy este nem alszik köztük, nem jelenti, hogy nincs a közelében, főleg hogy egész nap vele van és a kiságy is mellettük van. Csak mert valaki szült, nem jelenti hogy 0-24-ben rajta kell lógjon a baba...
2020. dec. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
12%

,,nem azt jelenti"

Neked nem,másnak lehet.

2020. dec. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
84%
Értem, tehát az a nő, aki egész nap a gyerekével van, kivéve este, amikor a szemétje a saját ágyában altatná, az máris azt jelenti, hogy nem akar a közelében lenni, mert hát ugye csak az szüljön meg az a jó anya, aki 0-24-ben a gyereken lóg. Oké, nincs is több kérdésem.🤦🏻‍♀️
2020. dec. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
81%
Számomra is felfoghatatlan, hogyan sikerült arra a megállapításra jutni, hogy a kérdező nem akar a gyerekével lenni, nem akar a közelében lenni és különben se kellett volna szülnie, pusztán abból, hogy éjszakára a szívtelenje szeretné a saját ágyában altatni a gyereket. Azért ennyire ne legyünk már szuperanyuk, hogy egyből máglyára vetjük a másikat, ráadásul úgy, hogy még csak nem is ismerjük.
2020. dec. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem arról van szó, hogy nem akarok a gyerekkel lenni, nagyon aranyos és nagyon szeretjük. A probléma szimplán az, hogy az ágyunk szűk, és ha köztünk alszik, fennáll a veszélye, hogy valamelyikünk alvás közben öntudatlanul megrúgja, vagy ráfekszik stb.


Sajnos nagyobb ágy meg nem fér a szobába. Direkt úgy alakítottuk ki az egészet, hogy az ágyunk mellett legyen a kiságy, ha valami gondja van éjjel, rögtön tudjunk reagálni, de sajnos úgy tűnik ez neki egyelőre nem elég :)

2020. dec. 25. 15:51
 20/27 anonim ***** válasza:
75%
Vérmamik gyülekezete.
2020. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!