Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik a szülés után milyen...

Anyucik a szülés után milyen lett a ciklusotok? Hasonlót tapasztalt valaki? Nem babás kérdés, de Tőletek szeretném.

Figyelt kérdés

Már nem szoptatok sajna, 5 hónapos volt a lányom mikor megjött rendesen. Most 22 nap telt el azóta és megint vérezgetek. Még csak inkább barnázás pici darabokkal. Bocsi hogy ezt írom. PCOS-em van és régebben 35 naposak voltak.


Tényleg ne haragudjatok hogy ide tettem fel a kérdést és nem a teherbeesés kategóriába, még nem akarok következő gyereket, és a Ti véleményetek érdekel!


2010. márc. 20. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nos, én még szoptatok, de már 2x volt mensim. Egyszer szülés után 9 hétre, majd rá 2 hétre. Utána 20 napra. Azóta nem volt. 3,5 hónapja szültem.
2010. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2. szülésem után 25-47 napos ciklusaim voltak. Kitartás!
2010. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor még be kell állna! Kicsit megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül.
2010. márc. 20. 14:28
 4/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok.Nekem másfél év is kevés volt, hogy beálljon. Szerintem ha a szopizás abbamarad, utána áll be rendesen. Erről nyilatkozni nem tudok, mert rendszertelen ciklus és szopizás közben estem teherbe :) (első próbálkozásra)
2010. márc. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi mégegyszer!

És Gratula a 2. babához is!

2010. márc. 20. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi, de a 3. baba :) De a másodikkal is így estem teherbe:) Szerencsés vagyok!
2010. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 5 hónapos volt, mikor nekem megjött, és teljesen szabályos a ciklusom, 28 napra jön meg azóta is, annyi különbséggel, hogy sajnos erősebb lett mint szülés előtt volt, a 2. nap nagyon durva :(
2010. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!