Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásnál biogyümölcsök...

Hozzátáplálásnál biogyümölcsöket vettetek a babának? Almával kezdtétek?

Figyelt kérdés

#baba #Bio gyümölcs
2020. dec. 28. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem biogyümölcsöt a fiamnak sem és nem veszek a kislányomnak sem (vele kb. 2 hét múlva kezdjük). Igen, almával kezdek.
2020. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biot vettem és nem gyümölcsökkel kezdtem, hanem zöldségekkel.
2020. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig vettem biot, csak répából, annál fontosabb szerintem, bio sütötököt nem is lehet kapni nálunk, sokszor vettem hipp gyümölcspürét, bébiételt, az bio, de nagyon drága.
2020. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem biot. Almával kezdtem.
2020. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Szintén alma és szintén nem bio.

Ha valami olyat vezettem be, ami macerás a kóstoláshoz, akkor abból a típusú gyümölcsből vagy zöldségből üveges bébi kaját vettem. Pl a zöldborsóból, amit hivatalosan passzírozni kellene a héja miatt. Na ezzel én nem akartam foglalkozni, főleg amíg csak bevezetés alatt van és nem eszik meg belőle “rendes adagot”.

2020. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vettem biot. És nálunk az alma az utolsók közt volt, mert minden formájában fajt a hasa a fiamnak tőle. Ugyan úgy, mint ahogy a zöldségeknél a krumpli az első, attól id fájt neki.


Mi őszibarackkal kezdtünk meg répával.

2020. dec. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mennyi hasznos válasz!Köszönöm!Kicsit enyhült a lámpalázam.🙂
2020. dec. 28. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!