Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ha lenne egy szabad...

Anyukák, ha lenne egy szabad napotok, mit csinálnátok legszívesebben? Mi hiányzik a legjobban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 14:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó kérdés, mert tök ari válaszok jöttek. :) És nagyjából minden válasszal egyetértek. De leginkább azt hiszem aludnék én is sokáig, aztán egy jó kis strandolás, vagy otthon filmnézés, és este hatalmas buli sok sok tánccal, amit imádok. Nekem a tánc hiányzik nagyon. Most 9,5 fél hós a fiam, és még nem alussza át az éjszakát. Ha át fogja, akkor azt hiszem, adok magamnak és a férjemnek egy éjszakát ajándékba... :)
2010. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

És kedves kérdező, Te mivel töltenéd el a szabadnapod? :)

Előző voltam.

2010. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Bicikliznék:) Mindigis nagy bringás voltam, ami már 3 éve hiányzik az életemből.


2 gyerek ( 29 és 8 hós) mellett ez lehetetlen:)

2010. aug. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Asszem kilógok a sorból, de nem hiszem hogy egy teljes napot kibírnék a gyerek nélkül (igaz még csak 1 van)

De most is itt ölelget meg bújik hozzám (6 hós)

A második után majd biztos máshogy fogom gondolni! :)

2010. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

utolsónak:

nekem 2 van (10 éves és másfél éves), jelenleg egy gyerekekmentes hétre vágyom leginkább, EGYEDÜL szeretnék lenni, semmit sem csinálni, csak romantikus filmeket, sorozatokat nézni, valahol messze innen.

Most valahogy besokalltam, ideén nyaralni sem tudunk menni, anyagi okokból, ráadásul nekem az utazás olyan mint a drog:-((((

17:52 voltam

2010. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!